Newsy

„Ghost in the Shell” na Netfliksie już w kwietniu. Będzie klapa? Zobaczcie finalny zwiastun!

Czy oferowana przez Netflix animacja z uniwersum “Ghost in the Shell” znajdzie swoich odbiorców? Widzowie nie są zachwyceni trailerem.

„Ghost in the Shell: SAC_2045” to animowany serial powstały w ramach uniwersum “Ghost in the Shell” szeroko uważanego za najlepsze futurystyczne anime wszech czasów. Netflix otrzymał licencję na stworzenie własnej historii w uniwersum, ale możemy przypuszczać, że nowa produkcja nie będzie miała wielu miłośników.

Już przy pojawieniu się w sieci pierwszego zwiastuna na serial spadła fala krytyki. Fani zarzucali twórcom, że zniszczyli klimat “GitS”, a to, co można zobaczyć w trailerze, wygląda jak tania i plastikowa parodia. Niestety, takie same głosy pojawiają się pod nowym, finalnym zwiastunem netfliksowej produkcji. Wielbiciele oryginalnego anime są wściekli, że Netflix potraktował serial niegodnie i nie szczędzą krytyki. Zgadzacie się z nimi?

Przypominamy, że akcja będzie się rozgrywać w 2045 roku, kiedy upada globalny kapitalizm, a wojny toczą się na całym świecie. Sekcja 9, elitarna japońska jednostka dowodzona przez major Motoko Kusanagi, rozpoczyna serię tajnych operacji mających na celu zwalczenie cyberprzestępczości. 

Premiera “Ghost in the Shell: SAC_2045” na Netflix już 23 kwietnia.

Czy produkcja serialu wyjdzie Netfliksowi na dobre? To się okaże. Wiemy już, że platforma zamówiła dwa sezony, każdy po 12 odcinków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: