Newsy

“Angry Birds: Summer Madness” – nowy serial trafi na Netfliksa!

“Angry Birds” w nowej odsłonie trafią na Netfliksa – start już w 2021 roku. Netflix i CAKE, we współpracy z Rovio Entertainment, ogłosili powstanie nowego serialu animowanego na podstawie kultowych “Angry Birds”.

Czterdzieści 11-minutowych serii odcinków będzie debiutowało na całym świecie, począwszy już od 2021 roku. Autorzy czerpać będą inspiracje co do humoru i ogólnego wydźwięku postaci z filmów opartych na znanym na całym świecie cyklu gier, którego początek sięga 2009 roku.

Pełnometrażowe animacje, na których opierać się będą twórcy nowego serialu, to “Angry Birds Film” (2016) i “Angry Birds 2 Film” (2019).

Twórcy wyjawili, że bardzo się cieszą, że serial trafi na Netflix, gdzie ptaszyska będą jeszcze bardzie wkurzone i ptakowate, niż kiedykolwiek wcześniej.

Trochę o fabule nowej produkcji:

W „Angry Birds: Summer Madness” nie zabraknie naszych ukochanych ptaków – Red, Bomb i Chucka. Poznamy również kilku zupełnie nowych pierzastych bohaterów. Akcja rozgrywać się będzie na letnim obozie, gdzie ptaszyska ponownie dadzą wszystkim do wiwatu. Wybuchowe
żarciki, niepoprawne psikusy, przekraczanie granic i łamanie zasad przy jednoczesnym odpieraniu ataków wstrętnych Świń z drugiej strony jeziora, których jedynym celem jest totalny chaos.

My nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial