Newsy

Darmowe treści dla dzieci? Zobaczcie na której platformie! Fani animacji docenią ofertę

Amazon Prime Video oferuje darmowy dostęp do wybranych produkcji dla dzieci. W ofercie m.in. „Świnka Peppa” i „Tak Bardzo Super!”


W związku z szalejącym koronawirusem Amazon wyciąga pomocną dłoń do rodziców, którzy w czasach pandemii skazani są na zajmowanie się swoimi dziećmi przez całą dobę. Dostępne dla wszystkich użytkowników treści obejmują mieszankę dziecięcych i familijnych produkcji Amazon Original, a także wybrane filmy familijne i seriale na licencji od innych producentów. Żeby mieć dostęp do wybranych treści należy tylko założyć bezpłatne konto!


Aktualnie większość treści skierowana jest do przedszkolaków i dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Niestety, darmowe programy nie obejmują ostatnio wydanych filmów ani popularnych hitów kasowych, które mogłyby stanowić rozrywkę również dla rodziców. Mimo tego rodzice powinni docenić propozycję platformy – w czasach, kiedy wszyscy pracują z domu i nie mogą się rozdwoić, Prime Video będzie prawdziwym wybawieniem. Poza tym-umówmy się, wiele seriali adresowanych do dzieci docaniają miłośnicy animacji. Są one coraz bardziej nieszablonowe!

Darmowe produkcje Amazon Originals czekające na oglądanie to m.in. “Jak się Myszy da ciasteczko”, “Kot Pete”, “Draka i Jajek”, “Tak Bardzo Super”, “Zagubiona w Oz”, “Niko i Miecz Światła”, “Zygmunt i potwory morskie”, “Śnieżny dzień”, “Smrodek i Brudek”, “Korki”, “Dodaj Magii”, “Gortimer Gibbon z ulicy Normalnej”.

W contencie od innych producentów Amazon oferuje takie seriale jak “Świnka Peppa”, “Kajtuś” czy “Małe Królestwo Bena i Holly”.

Amazon oznajmił, że nowe bezpłatne programy będą dostępne w aplikacji Prime Video, którą można bezpłatnie pobrać m.in. na kompatybilne smart TV, urządzenia mobilne, Fire TV, Apple TV, konsole do gier, czy przez stronę internetową www.primevideo.com


Będziecie korzystać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial