Newsy

Gra RPG z postaciami Disneya dostępna też w Polsce. Jaka cena?

Wiodący wydawca gier mobilnych, Glu Mobile Inc., ogłosił dostępność „Disney Sorcerer Arena” w App Store i Google Play wszędzie na świecie. I to za darmo!

Dzięki ścisłej współpracy z Disney x Pixar udało się stworzyć pełną wyzwań grę RPG, gdzie każda decyzja determinuje dziedzictwo gracza.

Gracze będą po kolei odblokowywać oparty na rywalizacji świat, gdzie postaci z kultowych bajek Disneya i Pixara zderzają się ze sobą. Do zebrania będzie cały arsenał bohaterów i złoczyńców, z dzięki których pomocą zmierzymy się z przeciwnikami w trybie Singleplayer, PvP (player versus player), Klubu lub Turnieju.

Co więcej, do wyboru będziemy mieli prawdziwy skarbiec pełen gotowych do walki postaci z ich unikalnymi zdolnościami i potężnymi zaklęciami, które tylko czekają, aż zostaną uwolnione.

Gracze będą rywalizować o tytuł Mistrza Czarodziejów, co z pewnością nie będzie proste w tym pełnym wyzwań świecie. Wykonywanie codziennych zadań i misji celem zdobywania kolejnych nagród i ulepszeń, do tego zbieranie talizmanów… Wszystko po to, by stać się legendą.


W grze zobaczymy ponad 100 postaci z produkcji Disney & Pixar. Będziemy mogli stworzyć team z kultowymi postaciami, jak Ariel („Mała syrenka”, 1989), Sully („Potwory i spółka”, 2001), Agent Kuper („Dzielny Agent Kaczor”, 1991) czy Uczeń Czarnoksiężnika Mickey („Fantazja” 1940, „Fantazja 2000”, 1999). Będziecie grać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial