Newsy

Gra RPG z postaciami Disneya dostępna też w Polsce. Jaka cena?

Wiodący wydawca gier mobilnych, Glu Mobile Inc., ogłosił dostępność „Disney Sorcerer Arena” w App Store i Google Play wszędzie na świecie. I to za darmo!

Dzięki ścisłej współpracy z Disney x Pixar udało się stworzyć pełną wyzwań grę RPG, gdzie każda decyzja determinuje dziedzictwo gracza.

Gracze będą po kolei odblokowywać oparty na rywalizacji świat, gdzie postaci z kultowych bajek Disneya i Pixara zderzają się ze sobą. Do zebrania będzie cały arsenał bohaterów i złoczyńców, z dzięki których pomocą zmierzymy się z przeciwnikami w trybie Singleplayer, PvP (player versus player), Klubu lub Turnieju.

Co więcej, do wyboru będziemy mieli prawdziwy skarbiec pełen gotowych do walki postaci z ich unikalnymi zdolnościami i potężnymi zaklęciami, które tylko czekają, aż zostaną uwolnione.

Gracze będą rywalizować o tytuł Mistrza Czarodziejów, co z pewnością nie będzie proste w tym pełnym wyzwań świecie. Wykonywanie codziennych zadań i misji celem zdobywania kolejnych nagród i ulepszeń, do tego zbieranie talizmanów… Wszystko po to, by stać się legendą.


W grze zobaczymy ponad 100 postaci z produkcji Disney & Pixar. Będziemy mogli stworzyć team z kultowymi postaciami, jak Ariel („Mała syrenka”, 1989), Sully („Potwory i spółka”, 2001), Agent Kuper („Dzielny Agent Kaczor”, 1991) czy Uczeń Czarnoksiężnika Mickey („Fantazja” 1940, „Fantazja 2000”, 1999). Będziecie grać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial