FAN(ART)

Instagram – najlepsze profile z rysunkami bohaterów Disneya! Znacie je? 💞💞

Instagram to świetne miejsce na pokazanie swojej kreatywności. Jak korzystać z tego narzędzia doskonale wiedzą właściciele tych kont.

nastya_kosyanova

Nastya Kosyanova jest ilustratorką z sektora fashion, która często na swoje modelki wybiera bohaterki bajek Disneya!

W pracach artystki zobaczymy chyba wszystkie słynne postacie, m.in. Alicję, Pocahontas, Ariel, Mulan, Kopciuszka, Meridę, Aurorę, Bellę, Dżasminę, Esmeraldę, Śnieżkę, czy Tianę.

Jesteśmy zachwycone jej kreacjami wieczorowymi, casualowymi, street fashion i oczywiście serią najbardziej kontrowersyjnych okładek wszech czasów (The most controversial magazine covers of all time). Genialne!

mastermindsconnect

Nuda może dobrze działać na fanów Disneya. Idealnym przykładem jest artysta o imieniu Marco, który w czasie pandemii koronawirusa zaczął tworzyć ilustracje, gdzie bohaterami są postacie z Króla Lwa! Pięknie narysowane postaci przedstawieni są w niemalże ludzkiej formie.

Na Instagramie artysty zobaczymy m.in. Simbę, Skazę, Mufasę, czy Timona i Pumbę. Czekamy na więcej!

apicollodraws

Niemiecki artysta, Alex Pick, który disnejowskie postacie osadza m.in. na plakatach filmowych. My jesteśmy zachwycone przeróbką A star is born z Tarzanem i Jane (Tarzan, 1999) oraz Pulp Fiction (1994) zamienionego na Snow Fiction ze Śnieżką na plakacie! 

dylanbonner90

Dylan Bonner, czyli genialny ilustrator, którego głównym tematem prac są disnejowskie postaci oraz syreny. Trzeba przyznać, że są niesamowite, a kolory jego grafik powalają! Jego klientami są m.in. Hasbro i Disney!

isabelle_staub

Isabelle Staub w swoich pracach często osadza disnejowskie postacie, ale nie tylko! Na jej profilu znajdziemy też wariacje na temat Bójki, Bajki i Brawurki z Atomówek (1998), Daphne z serialu Scooby-Doo (1969) , Dori z Gdzie jest Nemo? (2003), czy tytułowej bohaterki filmu Anastazja (1997)Twarze bohaterek są niezwykle intrygujące.

irishkapirogovaa

Rosyjska graficzka, Irina Pirogova, w swoich pięknych, bogato zdobionych pracach często wykorzystuje wizerunek disnejowskich postaci. Znajdziecie u niej m.in. Alicję, Pocahontas, Dżasminę, Ariel czy bohaterki filmu FrozenStroje, które znanym postaciom podarowuje Irina, zapierają dech w piersiach.

laurinearty

Kopciuszek, Dzwoneczek albo Merida jako syrenki? Takie urocze cuda tworzy Laurine, która nie ogranicza się do jednej techniki rysowania (obecne są u niej m.in. kolaże). Jeśli kochacie syreny, Disneya i brokat, to to profil dla Was!

ludmilacerafoce

Francuzka jako główny temat kilku swoich prac wybrała disnejowskie bohaterki, jak Pocahontas, Merida, Aurora, Ariel czy Mulan. Disnejowskie grafiki Camille Fourcade są bardzo delikatne i od razu na myśl przywodzą hygge.

Mamy nadzieję, że będzie dodawała kolejne ilustracje z kochanymi przez nas postaciami!

jammyjimjams

Hollie Ballard tworzy ilustracje tak słodkie i urocze, że po prostu musicie je zobaczyć. Artystka używa różnych materiałów do stworzenia swoich prac, które tworzy w kilku różnych stylach.

diana1992d

Kolejna porcja słodyczy. Na rysunkach znajdziecie Sticha, Aurorę, Elsę, Ariel, ale i niedisnejowskich bohaterów, np. z Pokemon, Atomówek czy Jak wytresować smokaDiana tworzy głównie ołówkowe szkice i grafiki w delikatnych kolorach, a na większości jej prac znajdziecie malutkie serduszka.

venturaartbook

Marcelo Ventura tworzy mroczne i pełne niepokoju prace. Na jego grafikach goszczą postacie ze wszelkich możliwych seriali, filmów i komiksów, lecz disnejowscy bohaterowie również się prez nie przewijają. Znajdzie tu m.in. Meridę, Dżasminę, Ariel, Mulan oraz postaci z filmów Potwory i spółka czy Toy Story.

aldoarts

Czyli profil, gdzie znajdziecie głównie disnejowskie memy, np. z Ariel, Stichem czy Elsą. Trzymamy kciuki za rozwój profilu, bo niektóre posty są naprawdę prześmieszne!

the_kimstar

Koreański artysta tworzący przepiękne ilustracje w stylu przywodzącym na myśl jego kraj. Do tej pory zrobił tylko cztery rysunki z disnejowskimi księżniczkami, ale mamy nadzieję na więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial