Newsy

“Kosmiczny Mecz 2” – czy uda się uniknąć opóźnienia?

W związku pandemią koronawirusa większość produkcji filmowych zostało wstrzymanych, a premiery przesunięte. Czy czeka to też “Kosmiczny Mecz 2”?

Branża filmowa mocno odczuwa skutki panującej pandemii – większość produkcji została całkowicie wstrzymana. Jednak LeBron James, wielki gwiazdor koszykówki, który gra w filmie główną rolę, zapewnia, że koronawirus nie wywarł zbyt dużego wpływu na “Kosmiczny Mecz 2”, który w kinach ma się pojawić zgodnie z planem, czyli w czerwcu 2021. Zawodnik Los Angeles Lakers dodał, że znaczną część filmu, nad którą aktualnie trwają prace, stanowi animacja, zatem przebywanie w domu jest dla twórców bardzo wygodne.

Rzeczywiście, z punktu widzenia animacji izolacja jest nieodłączną częścią procesu – niezliczeni animatorzy pracują indywidualnie nad swoimi partiami, a dopiero połączone efekty ich wysiłków tworzą film. Dodajmy, że prawdopodobnie większość scen z udziałem Jamesa i innych „żywych” aktorów odbędzie się na zielonym ekranie.

Legendarny gracz wyznał, że chciałby, żeby film był gotowy już teraz, żeby ludzie mogli go streamingować podczas kwarantanny.

“Kosmiczny Mecz 2” będzie drugą częścią kultowego filmu z 1996 roku o tym samym tytule. Czy LeBron James dorówna Michaelowi Jordanowi? Trzymamy za niego kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial