Newsy

Nowości w “Małej syrence” live-action. Będą nowe piosenki!

Animowana Mała syrenka z 1989 roku pełna była wspaniałych piosenek, których nie sposób zapomnieć nawet po latach. W nowej wersji też ich nie zabraknie!

W zeszłym roku Disney zapowiedział, że Ariel powróci w nowym filmie live-action o tym samym tytule.

Chociaż zdjęcia do nowego projektu zostały wstrzymane z powodu koronawirusa niektórzy twórcy zgodzili się zdradzić kilka szczegółów.
Swoją pracę nad Małą syrenką ukończył już legendarny disnejowski kompozytor, Alan Menken, który wyznał, że w filmie usłyszymy przynajmniej cztery zupełnie nowe piosenki!


Kompozytor potwierdził też wcześniejsze plotki sugerujące, że tak samo, jak miało to miejsce w przypadku Króla Lwa (2019), w filmie usłyszymy zarówno utwory z animowanej wersji, jak i kilka nowych piosenek.

Przeczytaj też: Nieznane fakty o Małej syrence.Film, który uratował Disneya i zaczął nową, wspaniałą erę.

Przypominamy, że aktorski remake Małej syrenki reżyseruje Rob Marshall, który odpowiada za takie hity, jak Chicago i Wyznania gejszy. Będzie to już czwarty film, który reżyser nakręci dla wytwórni – owocami wcześniejszej współpracy z Disneyem są Mary Poppins powraca, Tajemnice lasu oraz Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach.

W ogłoszonej przez Disney’a już w zeszłym roku obsadzie zobaczymy m.in. piosenkarkę i aktorkę Halle Bailey w roli Ariel. W kraba Sebastiana wcieli się Daveed Diggs (Zaślepieni, Velvet Buzzsaw), a w roli króla Trytona prawdopobnie wystąpi oscarowy aktor Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Vicki Cristina Barcelona, mother!).

Jak uważacie – jakich piosenek nie może zabraknąć w nowej wersji, a bez których produkcja by się obeszła? Dajcie znać!

Pełną listę wszystkich nadchodzących remake’ów live-action Disneya znajdziecie tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial