Newsy

“SCOOBY-DOO!” – mamy najnowszy plakat do filmu! Będą nowe postaci! Wśród nich Kapitan Jaskiniowiec

Trailer do filmu o Scooby-Doo ujawnia obecność bohaterów innych kreskówek. Najnowszy plakat zdradza tożsamość nowej postaci w tym pierwszym pełnometrażowym filmie animowanym o przygodach Scooby-Doo. Do stałego składu dołączy kolejna postać z innej kreskówki od studia Hanna-Barbera – Kapitan Jaskiniowiec.


Kapitan Jaskiniowiec miał swój własny serial “Kapitan Jaskiniowiec i Aniołeczki” (1977), który opowiadał o przygodach trzech dziewczyn, które wraz z odnalezionym przez siebie jaskiniowcem walczą ze złem. Wszyscy kojarzą chyba jaskiniowca, który krzyczy “Kapitan Grotman!” i ochoczo rzuca się na danego złoczyńcę z maczugą. Tego raczej nie da się zapomnieć. Serial znany jest w Polsce również pod tytułem “Kapitan Grotman i Aniołkolatki”. Emitowany był na TVP2, Boomerangu i Cartoon Network.

W obsadzie „Scooba!” zobaczymy też inne postaci z kreskówek legendarnego studia – m.in. Wonder Doga i Dicka Dastardly.

Najnowszy film o przygodach łakomego psa ujawni, jak doszło do pierwszego spotkania Scoobiego i Kudłatego oraz połączenia ich sił z detektywami Fredem, Velmą i Daphne.

Scooby-Doo i Kudłaty będą musieli współpracować z Błękitnym Sokołem, by nie dopuścić do uwolnienia psiego ducha, Cerbera, i ocalić świat przed „psiapokalipsą”. Animacja zniknęła z ramówki Warner Bros z powodu koronawirusa. Mamy nadzieję, że film niebawem ujrzy światło dzienne – nie możemy się już doczekać!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: