Newsy

“Archer” – koronawirus opóźni premierę 11. sezonu

W związku z pandemią pojawiły się wyzwania produkcyjne. FX Networks ogłosiło przesunięcie premiery.

Smutna wiadomość dla fanów “Archera”. Premiera 11. sezonu nagrodzonego Emmy serialu szpiegowsko-komediowego nie odbędzie się zgodnie z planem.

Nowa seria ujrzeć miała światło dzienne już 6 maja 2020, jednakże aktualna sytuacja zmusiła FXX do zamknięcia biura. NIestety, mimo pracy zdalnej nie udało się uniknąć opóźnień – nowe odcinki nie będą gotowe na planowy wcześniej dzień.

Fani z niecierpliwością wyczekiwali nowego sezonu. Pod koniec 10. serii Archer wybudził się z trwającej trzy lata śpiączki, a w nowych odcinkach będziemy świadkami jego powrotu do świata.

“Zdecydowanie wróciliśmy do misji szpiegowskich. Ale role i osobowości ludzi się zmieniły. To, co jeszcze się zmieniło, to to, że Archer nie jest fizycznie i psychicznie tym, kim był. Był w łóżku przez trzy lata. Jego mięśnie zanikły do tego stopnia, że nie może nawet dobrze chodzić… Najważniejszy jest Archer i to, jak bardzo jest zagubiony. Czuje, że wszyscy go zostawili. Jedyną osobą, która wydaje się nie mieć go w d*pie jest Pam, która mówi „Hej, kolego, chodźmy się napić, wciąż cię kocham”. Ale wszyscy inni traktują go jak popłuczyny samego siebie, nie jest tym, kim był, i w zasadzie sprawia, że inni gorzej wykonują swoją pracę. Zawadza. I ta eksploracja naprawdę czegoś innego dla Archera jako postaci jest dla nas ekscytująca. Więc chodzi o niego i o to, jak jego powrót do grupy wymusza zmianę na nich wszystkich” – producent wykonawczy, Matt Thompson, w wypowiedzi dla EW.

FXX zapowiedział, że nowy sezon pojawi się jeszcze w tym roku. Konkretna data nie jest znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial