Newsy

„Sharkdog” – nowy serial Netfliksa o stworze z nieposkromionym apetytem. Kiedy premiera?

Platforma poszerzy ofertę o kolejny serial animowany. Pierwotnie seria miała pojawić się na Nickelodeon.

Niektóre dzieci mają koty, inne psy, a jeszcze inne rybki. Niektóre męczą rodziców o królika, kucyka czy świnkę, ale czy komuś zdarzyło się marzyć o rekino-psie?

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda życie pod jednym dachem z takim stworem, to konieczne musicie zobaczyć „Sharkdoga”

Nickelodeon

Nowy serial Netfliksa zabierze nas do świata 10-letniego Maxa i jego najlepszego przyjaciela, Sharkdoga. Słodki i mało samoświadomy zwierzak nie zauważa swojej wrodzonej siły i ogólnej rekinowatości, co z reguły kończy się armagedonem w miejscu jego pobytu. Dodajmy do tego apetyt na miarę prawdziwego rekina et voila – zabawa gwarantowana!

Platforma zamówiła 20 siedmiominutowych odcinków stworzonych przez Jacinth Tan, których premiera odbędzie się w 2021 roku.

Jacinth Tan, twórczyni „Sharkdoga”. Zdjęcie: Nickelodeon

Za produkcję odpowiadać będzie ViacomCBS International Studios (VIS) we współpracy z singapurskim studiem animacji 3D One Animation. Będzie to pierwsza światowa animowana produkcja VIS dla Netfliksa.

W ramach umowy podpisanej między Netfliksem a Nickelodeonem w zeszłym roku serial „Sharkdog” doczeka się swojej premiery na tej pierwszej platformie. 

Załączone w niniejszym artykule grafiki pochodzą z pierwszych wizji serialu stworzonych przez Nickelodeon. Nie wiadomo, jak bardzo Netflix odejdzie od pierwotnej wizji serialu.

Nie możemy się doczekać pierwszych materiałów prasowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial