Newsy

„Sharkdog” – nowy serial Netfliksa o stworze z nieposkromionym apetytem. Kiedy premiera?

Platforma poszerzy ofertę o kolejny serial animowany. Pierwotnie seria miała pojawić się na Nickelodeon.

Niektóre dzieci mają koty, inne psy, a jeszcze inne rybki. Niektóre męczą rodziców o królika, kucyka czy świnkę, ale czy komuś zdarzyło się marzyć o rekino-psie?

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda życie pod jednym dachem z takim stworem, to konieczne musicie zobaczyć „Sharkdoga”

Nickelodeon

Nowy serial Netfliksa zabierze nas do świata 10-letniego Maxa i jego najlepszego przyjaciela, Sharkdoga. Słodki i mało samoświadomy zwierzak nie zauważa swojej wrodzonej siły i ogólnej rekinowatości, co z reguły kończy się armagedonem w miejscu jego pobytu. Dodajmy do tego apetyt na miarę prawdziwego rekina et voila – zabawa gwarantowana!

Platforma zamówiła 20 siedmiominutowych odcinków stworzonych przez Jacinth Tan, których premiera odbędzie się w 2021 roku.

Jacinth Tan, twórczyni „Sharkdoga”. Zdjęcie: Nickelodeon

Za produkcję odpowiadać będzie ViacomCBS International Studios (VIS) we współpracy z singapurskim studiem animacji 3D One Animation. Będzie to pierwsza światowa animowana produkcja VIS dla Netfliksa.

W ramach umowy podpisanej między Netfliksem a Nickelodeonem w zeszłym roku serial „Sharkdog” doczeka się swojej premiery na tej pierwszej platformie. 

Załączone w niniejszym artykule grafiki pochodzą z pierwszych wizji serialu stworzonych przez Nickelodeon. Nie wiadomo, jak bardzo Netflix odejdzie od pierwotnej wizji serialu.

Nie możemy się doczekać pierwszych materiałów prasowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial