Newsy

Wariujecie od siedzenia w domu? „Trolle 2” przychodzą na ratunek!

Zamknięcie w domu może generować mnóstwo stresu zarówno u dzieci, jak i dorosłych. W odprężeniu mogą pomóc filmowe Trolle.

Jeśli też zaczynacie chodzić po ścianach, to DreamWorks nadchodzi z odsieczą. Jeśli macie dzieci, to możecie zacząć mu nucić pieśni pochwalne, albowiem…

DreamWorks udostępnił szereg bezpłatnych digitalowych dobroci: zestaw aktywności, kolorowanki i tutoriale z rysowania trolli, czyli wszystko, czego mogliście zapragnąć z filmu „Trolle 2”! 

W pakiecie „Trolls World Tour World Premiere Watch at Home Party Pack” znajdziecie dekoracje z wycinanek, plany do zrobienia własnej gitary, mikrofonu (brokatowego!) i czerwonego dywanu, rady z trollowego sektora fashion, przepisy na pyszności oraz zestaw kolorowanek,dzięki któremu wszyscy będą mogli wyżyć się artystycznie, ale i uspokoić nerwy ćwicząc sztukę niewychodzenia poza linie.

I wisienka na torcie – tutoriale z rysowania trolli, które przygotowali sami twórcy śpiewających skrzatów. Szykujcie się do zostania mistrzami w rysowaniu Mruka, Poppy i Diamenta…. i robienia scrapbooków, jak Poppy!

Tim Heitz, Head of Story – Jak narysować Mruka

Tim Heitz, Head of Story – Jak narysować Poppy

Walt Dohrn, Director – Jak narysować Diamenta

Priscilla Wong – Vis Dev Artists – Jak zrobić scrapbooka takiego, jak Poppy

Z powodu pandemii koronawirusa kina na całym świecie zostały zamknięte, a planowane na jej czas premiery przesunięte w czasie. Nie ominęło to również sequela filmu “Trolle” (2016), którego amerykańska premiera kinowa zaplanowana była na 10 kwietnia 2020 roku (polska na 29 maja), a przez wirusa stanie się premierą streamingową. Niestety, platforma Rakuten TV, na której pojawią się “Trolle 2”, nie jest dostępna w Polsce. Informacje o dostępności filmu w kraju nad Wisłą nie zostały jeszcze podane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial