Newsy

Remake “Robin Hooda” Disneya. Produkcja ruszyła. Jak będzie wyglądać?

Kolejna animacja Disneya doczeka się swojego remake’u. Las Sherwood znów ożyje.

Disney zapowiedział, że kolejna animacja otrzyma swój aktorski remake. Tym razem czas na “Robin Hooda” z 1973 roku. Film zdecydowanie należy do disnejowskich klasyków, jednak tych mniej znanych publiczności

Animacja opiera się na legendzie o rabusiu, który zabiera bogatym i daje biednym, czyli tytułowym Robin Hoodzie. W disnejowskim wydaniu złodziejaszkiem o złotym sercu jest zabójczo przystojny lis, Bratem Tuckiem jest borsuk, Małym Johnem – niedźwiedź, Szeryfem – wilk, a ssącym kciuka Księciem – lew.

Nowa wersja również będzie musicalem, ale zamiast animacji zobaczymy hybrydę live-action i grafiki komputerowej, czyli coś takiego, jak w remake’u “Księgi Dżungli” (2016), “Zakochanego kundla” (2019) czy “Króla Lwa” (2019).

Za scenariusz do nowej wersji odpowiadać będzie Kari Granlund, która napisała m.in. powstały w zeszłym roku remake “Zakochanego kundla”. Reżyserią zajmie się Carlos Lopez Estrada.

Film nie trafi do kin, lecz bezpośrednio na platformę Disney+.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie to przełom 2021 i 20222 roku. Do tego czasu Disney+ będzie już w Polsce.

Poza remakiem “Robin Hooda” czekamy na będące już w produkcji “Małą syrenkę”, “Pinokia” (1940), “Bambiego” (1942) , “Cruellę” (“101 Dalmatyńczyków”, 1961) i “Mulan” (1998).

Czy Was też zżera ciekawość, jak będzie wyglądał Robin? Nie możemy się już doczekać pierwszym materiałów prasowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial