Newsy

„Hello Ninja” powraca na Netflixa z drugim sezonem. Misja? Pobudzić wyobraźnię!

Hitowa seria powrócić ma na platformę już 24 kwietnia! O co w niej chodzi?

Seria powstała ma podstawie książki N.D. Wilson, autora bestsellerów „100 Cupboarss” i Boys of Blur”. „Hello Ninja” to kronika magicznych przygód Wesleya, Georgie i ich kota Precla w wyimaginowanym świecie, w którym ratują każdy dzień, przekształcając się w ninja.

Chcę, aby dzieci oglądały program i były bardziej zainspirowane otaczającym ich światem – zainspirowane do bycia fantastycznymi postaciami w tym fantastycznym świecie, bez względu na przeszkody, jakie mogą napotkać” – powiedział Wilson.

Warto wiedzieć, że autor napisał książkę na prośbę swojej córki, która zapragnęła, aby w końcu odpoczął od powieści. Dobrze, że spełnił jej prośbę, bo serial na podstawie „Hello, Ninja” okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają ten tytuł.

Seria druga liczyć ma 10 odcinków. Mamy spodziewać się więcej umiejętności głównych bohaterów! W sekcji dubbingowej m.in. Sam Vincent, znany z podkładania wersji Eddowi (Double D) w kultowej kreskówce „Ed, Edd i Eddy”. Łapcie trailer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial