Newsy

Pixar: Premiera „Co w duszy gra” przesunięta o kilka miesięcy. Nie udało się uniknąć poślizgu

Najnowsza produkcja studia Pixar do tej pory była brana za pewnik najbliższych miesięcy. Koronawirus znacznie opóźni premierę.

Jeśli należycie do grona fanów takich animacji jak “Odlot” (2009) czy “Co w głowie się nie mieści” (2015), to z pewnością nowy film ich reżysera, Petera Doctera, przypadnie Wam do gustu! Niestety, na premierę trzeba będzie poczekać dłużej, niż planowano.

„Co w duszy gra” to historia Joe Gardnera (w oryginale głosu użycza mu Jamie Foxx), który żyje z prowadzenia szkolnego zespołu muzycznego w Nowym Jorku. Joe przeżywa kryzys, ponieważ uzmysłowił sobie, że już nie spełni swojego największego marzenia, jakim jest zostanie muzykiem jazzowym. Kiedy Joe nagle odważa się zawalczyć o swoje marzenia, w wyniku niefortunnego zdarzenia przenosi się do świata dusz, gdzie na nowo poznaje swoje prawdziwe ja i znajduje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania.

„Co w duszy gra”

Światowa premiera planowana była na 18. czerwca, polska zaś na 7. sierpnia 2020. Niestety, przez koronawirusa film zagości w kinach z opóźnieniem – nowa data amerykańskiej premiery została wyznaczona na 20 listopada 2020.

Zobaczcie polski zwiastun:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial