Newsy

„Digimon Adventure” – opóźnienia w emisji z powodu koronawirusa. Kiedy powrót?

Skutki panującej pandemii koronawirusa odczują też Digimony. Emisja rebootu kultowej serii wstrzymana.

Toei Animation wydało oświadczenie potwierdzające opóźnienie emisji reboota popularnej serii Digimon z powodu pandemii koronawirusa.

Niestety, twórcy nie są w stanie na razie przewidzieć, kiedy nowe odcinki „Digimon Adventure” trafią do fanów. Spekuluje się, że Digimony powrócą najwcześniej latem tego roku.

Toei Animation

„Digimon Adventure” (2020) to japoński telewizyjny serial anime będący rebootem kultowego serialu z 1999 roku. Oryginalna seria „Digimon” znana jest polskim widzom z kanału telewizyjnego Fox Kids, gdzie zadebiutowała w 2001 roku, oraz stacji TV 4 i TV6. Nowa seria miała premierę 5 kwietnia 2020 w japońskiej stacji telewizyjnej Fuji TV.

Toei Animation odpowiedzialne jest za stworzenie zarówno wersji oryginalnej, jak i reboota „Digimon”. Innymi znanymi projektami studia są kultowe seriale anime „Czarodziejka z Księżyca” i „Dragonball”.

O czym jest „Digimon Adventure”?

W 2020 roku Tokio doświadcza serii cyberataków, których konsekwencją są katastrofalne wydarzenia w Digital World, czyli w innym, cyfrowym świecie zamieszkiwanym przez stworzenia zwane Digimon. Do Digital World trafia Taichi Yagami oraz siedmioro innych dzieci, które zdobywać będą DigiPiloty i DigiPartnerów. Czy uda im się powstrzymać niebezpieczeństwa grożące obu światom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial