Newsy

„Scooby-Doo” ominie kina i zadebiutuje na platformach streamingowych. Kiedy premiera?

Nowy pełnometrażowy film animowany o Scooby-Doo nie trafi do kin, lecz na VOD. Przyczyną jest panująca pandemia koronawirusa.

Scooby-Doo! to nowy animowany film oparty o kultowy serial, znany polskim widzom z kanału Cartoon Network. Jak donosi Variety, Warner Bros. postanowiło pominąć premierę kinową Scooba i film trafi bezpośrednio na platformy streamingowe.

Wypożyczenie filmu będzie możliwe od 15 maja w cenie $19,99 w USA i Kanadzie, lub w cenie $24,99 za zakup.

Data nie jest przypadkowa – to właśnie na ten dzień zaplanowana była premiera kinowa nowego filmu o przygodach łakomego psiaka. Niestety, jest to kolejny film, który nie trafi na wielkie ekrany z powodu pandemii koronawirusa.

Decyzja o wprowadzeniu Scooby-Doo na VOD zapadła po ogłoszeniu przez Universal, że Trolle 2 (które również ominęły kina i trafiły od razu do streamingu) stały się największym debiutem w cyfrowych wypożyczeniach.

Reżyserem Scooba jest Tony Cervone, a głosów postaciom w oryginalnej wersji językowej użyczyli m.in. Zac Efron i Amanda Seyfried.

Film ujawni, jak doszło do pierwszego spotkania Scoobiego i Kudłatego oraz połączenia ich sił z detektywami Fredem, Velmą i Daphne.

Scooby-Doo i Kudłaty będą musieli współpracować z Błękitnym Sokołem, by nie dopuścić do uwolnienia psiego ducha, Cerbera, i ocalić świat przed „psiapokalipsą”.

Zobaczcie trailer filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial