Newsy

Królowa rockabilly i Pin-Upu w nowym serialu. Kultowa Bettie Page główną bohaterką

Ruszyły prace nad serialem animowanym z legendą Pin-Upu w roli głównej.

Gas Money Pictures ogłosiło, że ikona stylu rockabilly i pionierka Pin-Upowego modelingu, Bettie Page, będzie główną postacią nowego serialu Everyone Loves Bettie Page!.

Akcja rozgrywa się w latach 50. w Stanach Zjednoczonych. Bohaterką jest panna Page, która za dnia jest nieśmiałą pracownicą biurową zatrudnioną w czasopiśmie o modzie, The Agency. Wraz z najlepszą przyjaciółką próbują wcielić w życie jej szalone pomysły uwzględniające powstrzymanie ich szefa, Pana Fitza, przed utratą największych klientów Agency.

Ale kiedy tylko rozbrzmiewa dźwięk budzika, panna Page zrzuca swoje okulary i pędzi na sesje zdjęciowe pozując do kultowych pin-upowych zdjęć z Bettie Page w roli głównej, które potem nieświadomy niczego Pan Fitz publikuje w magazynie swojego tatusia.

Pan Fitz uwielbia te pin-upowe fotografie, ale jest tak nieogarnięty, że nie zdaje sobie sprawy, że spokojna panna Page jest tak naprawdę jego wymarzoną dziewczyną, Bettie Page.

Gas Money Pictures ogłosiło, że zawarło już ostateczne umowy dotyczące projektu i aktualnie kończy prace nad trzema pierwszymi scenariuszami oraz wyborem obsady. Więcej informacji ma być udzielonych wkrótce.

Bettie Page (1923 – 2008) to legenda pin-upu. Założyciel Playboya, Hugh Hefner, wypowiedział się o niej następująco: „Myślę, że była niezwykłą damą, ikoniczną postacią w popkulturze, która wpłynęła na seksualność, modę, była kimś, kto wywarł ogromny wpływ na nasze społeczeństwo”.

Everyone Loves Bettie Page!, Gas Money Pictures 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial