FAN(ART)

Czy bohaterki Disneya mogą być jeszcze piękniejsze? Intrygujące portrety przyciągają wzrok

Postaci Disneya i innych popularnych animacji w oryginalnym, świeżym stylu. Te twarze zwrócą uwagę każdego.

Bohaterki disnejowskich produkcji znane są nie tylko z niesamowitych przygód, ale i godnej pozazdroszczenia urody. Pewna artystka postanowiła oddać ich piękno w swoich oryginalnych ilustracjach.

O pracach Isabelle Staub wspomniałyśmy już w zestawieniu najlepszych instagramowych profili z rysunkami bohaterów Disneya. Jednak prace ilustratorki są tak intrygujące, że nie można się nad nimi jeszcze nie pochylić.

Styl artystki wyróżnia się przede wszystkim świeżością i „mokrością” faktur, która dodaje żywotności i młodzieńczości i tak zachwycającym dziewczynom.

Isabelle wyznała, że od dziecka kocha filmy Disneya, a portrety jego bohaterek zaczęła tworzyć dla zabawy. Artystka spędza nad każdą ilustracją po 8 – 12 godzin, a niemalże cały proces odbywa się w programie Corel Painter – tylko ostatnie szlify są wykonywane w Photoshopie.

Czy sławne disnejowskie postaci spod digitalowego pędzla Isabelle są jeszcze piękniejsze, niż oryginalnie? Sami zobaczcie:

W swoich oryginalnych pracach artystka przedstawia nie tylko postaci znane z disnejowskich produkcji, ale i innych animowanych filmów i seriali, jak „Atomówki”, „Scooby-Doo”, „Anastazja” czy „Czarodziejka z Księżyca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial