Newsy

„Sailor Moon Eternal”. Nowy trailer filmu. Wygląda jak z lat 90.? Sami oceńcie

Czarodziejka z Księżyca zagości na ekranach kin. Będzie to kontynuacja serii Sailor Moon Crystal. Japońska premiera filmu planowana jest na wrzesień.

Minęło 25 lat odkąd ostatni raz anime Sailor Moon, czyli Czarodziejka z Księżyca, doczekało się filmu. W międzyczasie czarodziejskie bohaterki stworzone przez mangakę Naoko Takeuchi doczekały się wielu seriali, w których skład wchodzi m.in. najnowsze Sailor Moon Crystal.

Po premierze trzeciego sezonu Sailor Moon Crystal w 2016 roku pojawił się nowy i porywający pomysł na kolejną linię fabularną. Twórcy postanowili, że czwarta linia fabularna, czyli Dream z udziałem Cyrku Martwego Księżyca, nie zostanie przedstawiona w typowy sposób.

Okazuje się, że odświeżona historia trafi na ekrany, ale jako dwuczęściowy film pełnometrażowy! Projektem zajmują się Studio DEEN oraz Toei Animation.

Zobaczcie trailer:

Japońska premiera pierwszej części zaplanowana jest na 11 września 2020. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film pojawiły się w innych krajach, ale prawdopodobnie będzie to miało miejsce na początku 2021 roku.

Podekscytowani? My bardzo!

Sprawdź, co dzieje się z Digimonami od Toei Animation!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial