FAN(ART)

Bohaterki Disneya jako modelki. Alternatywne okładki najsłynniejszych magazynów świata. Kto robi lepsze?

Dwoje artystów dowodzi, że topowe modelki z powodzeniem mogłyby zostać zastąpione przez te animowane. 

Gregory Masouras słynie nie tylko z ostatnio powstałych genialnych prac wplatających disnejowskich bohaterów do słynnych dzieł sztuki. Artysta jest rozpoznawalny przede wszystkim dzięki mash-upom postaci Disneya z okładkami największych i najsłynniejszych magazynów świata, jak Vogue, Harper’s Bazar, Elle, Rolling Stone, czy Vanity Fair.

Grecki cieszy się niemałym powodzeniem – jego poczynania śledzi na Instagramie już ponad 136 tysięcy fanów. Nie może to dziwić – już w 2014 roku fotograf zapoczątkował #AnimationInReality, czyli łączenie animacji ze światem realnym. Nieźle, jak na tak młodą osobę – Gregory ma aktualnie 27 lat!

Nastya Kosyanova jest ilustratorką z sektora fashion, która często na swoje modelki wybiera bohaterki bajek Disneya. Kreacje wieczorowe, casualowe, street fashion – wszystko, co wychodzi spod digitalowego pędzla artystki, jest zachwycające. Rosjanka jest rozpoznawalna również (a może przede wszystkim) dzięki serii najbardziej kontrowersyjnych okładek wszech czasów (The most controversial magazine covers of all time).

Nastya również nie może narzekać na brak popularności – grono jej fanów na Instagramie przekroczyło 151 tysięcy osób.

Czyje okładki podobają się Wam bardziej?

1 komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: