Newsy

„Sonic. Szybki jak błyskawica”. Analitycy mówią, że będzie sequel

Po sukcesie pierwszego filmu prawdopodobnie doczekamy się kolejnej części przygód szybkiego jeża.

Sonic. Szybki jak błyskawica to produkcja, która może pochwalić się zarówno uznaniem krytyków, jak i fanów, oraz dużymi zyskami finansowymi. Mimo tego, że Sonic był na ekranach kin, kiedy wybuchła epidemia koronawirusa, udało mu się zarobić aż 306 milionów dolarów przy budżecie około 85 milionów. Do tego nie są jeszcze wliczone zyski z VOD, gdzie jeż zagościł pod koniec marca.

Sceny końcowe jasno dały do zrozumienia, że to nie koniec przygód Sonica i możemy zacierać ręce na sequel, jednak do tej pory twórcy nie wspomnieli o chociażby planowaniu rozpoczęcia prac nad drugą częścią.

Mimo tego, że oficjalnie nic nie wiadomo, to jednak już coś wiadomo. Analityk Box Office, Jeff Bock, w rozmowie z serwisem USA Today stwierdził, że Sonic musi mieć kontynuację:

„Bez wątpienia Sonic. Szybki jak błyskawica dopiero początek przygód Sonica. Sequel jest konieczny dla Paramount Studios, która desperacko potrzebuje nowych serii. Zakładam, że oficjalna zapowiedź drugiej części odbędzie się zaraz po zakończeniu pandemii. Adaptacje gier wideo ponownie podbijają Hollywood, a to dzięki Sonicowi i jego świetnym wynikom.”

Czekacie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial