Newsy

„Transformers”. Powstaje animowany prequel serii live-action. Reżyser od „Toy Story 4”

Zaczęły się prace nad jeszcze beztytułowym prequelem serii.

Jeśli kochacie słynne roboty i animację, to nowy film z serii Transformers będzie idealny dla Was.

Ruszyły prace nad prequelem aktorskich Transformersów. Nowy film będzie stworzony całkowicie za pomocą animacji komputerowej (CGI)!

Duet sconopisarski Andrew Barrer & Gabriel Ferrari napisał scenariusz do projektu jeszcze-bez-tytułu, a Paramount Animation i należące do Hasbro eOne zajmą się opracowaniem i wyprodukowaniem filmu. Producentami prawdopodobnie będą Lorenzo di Bonaventura i Mark Vahradian. Za reżyserię odpowiadać będzie Josh Cooley, który wygrał Oscara za Toy Story 4 (2019).

Nowy film będzie już siódmym obrazem z popularnej serii live-action. Za reżyserię pierwszych pięciu blockbusterów od Paramount odpowiadał Michael Bay, a spin-offem serii, czyli Bumblebee (2018), zajął się Travis Knight.

Historia odbywająca się na Cybertronie ma przedstawić relacje pomiędzy Optimusem Primem i Megatronem, ale oderwane od wydarzeń przedstawionych w filmach live-action.

Seria oparta jest na popularnej linii zabawek Transformers wyprodukowanej przez Hasbro i Takarę w 1983 roku. Transformersy wyróżniały się na tle innych zabawek – nie dość, że były robotami, które zmieniają się w samochody, to twórcy stworzyli specjalnie dla nich ich własny świat przedstawiony z bitwami między Autobotami i złymi Decepticonami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial