Newsy

ALDO x Disney. Szklane pantofelki Kopciuszka i jej przyrodnich sióstr w limitowanej kolekcji

Jeśli chciałybyście poczuć się jak Księżniczka Disneya, to kolaboracja słynnego studia z popularną marką galanteryjno-obuwniczą pomoże Wam spełnić to marzenie.

O tym, że jedna para butów może odmienić życie wie doskonale tytułowa bohaterka filmu Kopciuszek z 1950 roku.

Efektem współpracy Disneya z marką ALDO jest nowa The Cinderella Collection, w której znajdziemy nie tylko buty przypominające szklane pantofelki Kopciuszka, ale również torebki i dodatki inspirowane ponadczasową animacją należącą do Złotej Ery Disneya.

Twórcy kolekcji nie skupili się wyłącznie na głównej bohaterce. Jak wiemy z sequeli, przyrodnie siostry Kopciuszka wcale nie były takie okropne, jak mogłoby się wydawać, i nie sposób się nie zgodzić, że również zasługują na bajkowe zakończenie. Z tego powodu projektanci stworzyli pantofelki i inne akcesoria nawiązujące kolorystycznie do ubioru Gryzeldy i Anastazji.

Aldo
Aldo
Aldo
Aldo
Aldo
Aldo
Aldo

Kolekcję znajdziecie w sklepie internetowym ALDO. Ceny wahają się między $18 a $100, ale jeśli również uważacie, że szklane pantofelki to must-have każdej fanki Disneya, to musicie się pospieszyć – kolekcja jest limitowana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial