Newsy

Kucyki Pony w bijatyce. Nowa gra podbije serce fanów “My Little Pony”

Walka to magia.

Medium, jakim są gry video, od lat przeplata się, inspiruje i czerpie z osiągnięć kinematografii, zwłaszcza jeśli chodzi o film animowany.

Nie da się (no dobrze, na pewno się da, ale byłoby to żmudniejsze niż prace domowe Kopciuszka) zliczyć, ile gier powstało na licencji znanych filmów i seriali animowanych, chociażby o niedawno wydanej grze z uniwersum Dragon Ball o podtytule Kakarot. Ciężko nawet o tych wszystkich tytułach wspomnieć nie prowadząc serwisu poświęconego stricte tej gałęzi rozrywki.

Jednak o najnowszej produkcji, która trafiła właśnie na komputery PC (z wyłączeniem konsol) po prostu musimy napisać, bo aż same nie mogłyśmy uwierzyć w to, co widzimy.

Mowa o Them’s Fightin’ Herds – klasycznej bijatyce 1 na 1 luźno i nieoficjalnie wzorowanej na serialu My Little Pony. Tak, nie przecierajcie oczu, do walki stają ze sobą jednorożec, jeleń, krowa, owca, lama i ognisty koń. i aż żal, że postaci do wyboru jest tylko sześć. W ruchu wygląda to naprawdę dobrze, do tego system walki jest zaskakująco głęboki, a rozrywka z obszernym trybem fabularnym wciągająca. Dla nas bomba.

Zobaczcie trailer:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial