Gry Newsy

„Cyberpunk 2077”. Sceny seksu w pierwszej osobie i możliwość personalizacji genitaliów

CD Projekt RED w swoim najnowszym tytule da nam dużą swobodę w kwestii seksualnej – nie tylko będziemy mogli zadecydować o płci, ale i o rozmiarze i wyglądzie genitaliów.

Twórcy Cyberpunka 2077 nie zamierzają ograniczać graczy w kwestii preferencji płciowych. ESRB poinformowało, że będziemy mogli wybrać nie tylko płeć naszej postaci, ale również personalizować wygląd naszych części intymnych:

„Gracze mogą wybrać płeć i dostosować swój charakter; personalizacja może obejmować wizerunki piersi, pośladków i narządów płciowych, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów.”

W grze nie zabraknie również seksu, który będzie można uprawiać z innymi głównymi bohaterami i prostytutkami. Sceny ze zbliżeniami będą przedstawione z perspektywy pierwszoosobowej, gdzie zobaczymy częściowo nagie postacie wydające sugestywne dźwięki. Zobaczymy również „głowę bohatera poruszającego się w kierunku krocza partnera”.

Oprócz tego, gra ma być bardzo krwawa, pełna narkotyków i wulgarnych słów. Współtwórca CD Projektu, Michał Kiciński, uważa, że Cyberpunk 2077 „spełnia wszystkie warunki niezbędne do odniesienia wielkiego sukcesu”. Też tak uważacie?

Cyberpunk 2077

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial