Gry Newsy

„Cyberpunk 2077”. Sceny seksu w pierwszej osobie i możliwość personalizacji genitaliów

CD Projekt RED w swoim najnowszym tytule da nam dużą swobodę w kwestii seksualnej – nie tylko będziemy mogli zadecydować o płci, ale i o rozmiarze i wyglądzie genitaliów.

Twórcy Cyberpunka 2077 nie zamierzają ograniczać graczy w kwestii preferencji płciowych. ESRB poinformowało, że będziemy mogli wybrać nie tylko płeć naszej postaci, ale również personalizować wygląd naszych części intymnych:

„Gracze mogą wybrać płeć i dostosować swój charakter; personalizacja może obejmować wizerunki piersi, pośladków i narządów płciowych, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów.”

W grze nie zabraknie również seksu, który będzie można uprawiać z innymi głównymi bohaterami i prostytutkami. Sceny ze zbliżeniami będą przedstawione z perspektywy pierwszoosobowej, gdzie zobaczymy częściowo nagie postacie wydające sugestywne dźwięki. Zobaczymy również „głowę bohatera poruszającego się w kierunku krocza partnera”.

Oprócz tego, gra ma być bardzo krwawa, pełna narkotyków i wulgarnych słów. Współtwórca CD Projektu, Michał Kiciński, uważa, że Cyberpunk 2077 „spełnia wszystkie warunki niezbędne do odniesienia wielkiego sukcesu”. Też tak uważacie?

Cyberpunk 2077

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial