Newsy

„The Freak Brothers”. Do obsady adaptacji kultowego komiksu dołączył Woody Harrelson

Wybrano obsadę do animowanej adaptacji kultowego komiksu z lat 70.

Znamy odtwórców głównych ról w serialu będącym adaptacją kultowych komiksów Gilberta Sheltona z 1971 roku, The Fabulous Furry Freak Brothers.

Podobnie jak w papierowym oryginale, akcja The Freak Brothers rozgrywać się będzie w San Francisco pod koniec lat 60, podczas . Głównymi bohaterami są Franklin Freek, Fat Freddy Freekowski i Phineas T. Phreakers, którzy dnie w oparach marihuany spędzają na unikaniu pracy, obowiązków i poboru do wojska. Wszystko się zmienia, gdy zapalają zmodyfikowaną genetycznie trawkę, która daje im lot nie z tej ziemi – panowie zapadają w śpiączkę trwającą 50 lat, z której wybudzają się w zupełnie innym świecie. Jeśli jesteście ciekawi co dzieje się dalej i jak bohaterowie poradzą sobie w nowej rzeczywistości, to będziecie musieli obejrzeć serial będący krytyką establishmentu i manifestacja kontrkultury.

The Fabulous Furry Freak Brothers

Wcześniej ogłoszono, że w obsadzie głosowej usłyszymy Johna Goodmana w roli Fat Freddy’ego Freekowtskiego, Pete’a Davidsona jako Phineasa T. Phreakersa i Tiffany Haddish jako ich knującego kota, Kitty. Ostatnią główną postać, czyli Freewheelin’ Franklin Freeka zagra Woody Harrelson.

Pilot serialu składającego się z ośmiu 22-minutowych odcinków jest już prawie gotowy. The Freak Brothers ma mieć swoją premierę już jesienią tego roku, jednak jeszcze nie wiadomo kto go kupi – krążą plotki, że może to być Amazon. Za scenariusz odpowiadają Dave Krinsky i John Althschuler, którzy napisali m.in. Dolinę krzemową.

Zobaczcie sneak peek, który udostępnił na swoim Instagramie Woody Harrelson:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial