FAN(ART)

Czarne charaktery Disneya jako pin-up girls. Genialna Maleficent i Pani Mim

Znane jako niebezpieczne i podłe antagonistki popularnych animacji pokazują swoje przyjemniejsze oblicze.

Zła Królowa, Cruella DeMon, Maleficent, Urszula czy Pani Mim kojarzą nam się jednoznacznie jako podłe, złowrogie, nikczemne, niebezpieczne, wredne i ogólnie nieprzyjemne, a na pewno nie wzbudzające chęci przebywania jakkolwiek blisko którejkolwiek z nich.

Jak wiemy z Czarownicy (2014) Maleficent wcale nie była taka straszną, jak ją przedstawiono w filmie z 1959 roku, jednak co do reszty czarny charakterów Disneya można raczej przypuszczać, że ich sposób bycia i zamiary są niezmiennie złe.

Wizerunek słynnych złoczyńczyń postanowił odczarować pochodzący z Rosji Andrew Tarusov, którego znamy już z prac przedstawiających Księżniczki Disneya na okładkach Playboya. Mieszkający w Los Angeles artysta stworzył również serię dziewięciu ilustracji ukazujących antagonistki słynnych filmów Disneya w zupełnie innym świetle.

Na pięknych grafikach zobaczymy nie tylko wspomniane wyżej bohaterki, ale również Madame Meduzę, Lady Tremaine, Królową Kier i Gertrudę. Trzeba przyznać, że niektóre z imion idealnie pasują do pin-upu, a nawet burleski – Pani, Madame, Lady…

Wszystkie bohaterki wyglądają zachwycająco jako młode kobiety w stylu pin-up. Zdecydowanie poprawia to ich PR!

Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov
Andrew Tarusov

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial