Newsy

„Atlantyda: zaginiony ląd”. Będzie remake live-action z Tomem Hollandem w roli głównej?

Są szanse, że klasyk doczeka się remake’u.

Od jakiegoś czasu Disney upodobał sobie wyjątkowo lukratywne zajęcie, mianowicie kręcenie wersji aktorskich swoich animowanych filmów. W ostatnim czasie powstały m.in. Kopciuszek (2015), Księga dżungli (2016), Piękna i Bestia (2017), a w 2019 roku Król Lew, Dumbo, Zakochany kundel i Aladyn. Na tym nie koniec! Na ekrany kin zaraz wejdzie Mulan, w produkcji są m.in. Mała syrenka, Robin Hood i Herkules.

Najwyższa pora, aby powstał również remake niedocenionego należycie filmu Disneya z 2001 roku – Atlantyda: zaginiony ląd.

Od lat fani porywającej produkcji science fiction chcieli, żeby powstała wersja live-action. Po sieci krążyły nawet zdęcia wymarzonej obsady, w której skład wchodzili m.in. Tom Holland, Danny Devito, Michelle Rodriguez i Terry Crews.

Jest szansa, że ich marzenie się spełni.

Według The Illuminerdi, aktorska wersja Atlantydy jest na wczesnym etapie produkcji. Podobno to właśnie gwiazda Marvel Cinematic Universe Tom Holland ma zagrać głównego bohatera, Milo.

Marvel

Przypomnijmy, że fabuła filmu dotyczy młodego odkrywcy, Milo, który odnajduje tytułowy zaginiony ląd. Wraz ze swoim zespołem spotykają mieszkańców Atlantydy i stają się częścią jej przeznaczenia.

Oryginalna animowana Atlantyda została nakręcona przez duet reżyserski Gary Trousdale i Kirk Wise (Piękna i Bestia, 1991 i Dzwonnik z Notre Dame, 1996). Jak myślicie, kto powinien zająć się reżyserią Atlantydy live-action?

Swoją drogą, może jeśli Atlantyda: zaginiony ląd odniesie sukces, to Disney zdecyduje się również na remake live-action niedocenionej Planety skarbów (2002)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial