Newsy

Josh Gad śpiewa nową piosenkę Olafa! Wzruszający filmik dla fanów

Twórcy „Krainy lodu” nie zapominają o swoich fanach w ciężkich czasach.

Josh Gad śpiewa nową piosenkę od duetu Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez, który napisał piosenki do Krainy lodu! Twórcy mają specjalne przesłanie do fanów Disneya!

Disney Animation Studios udostępniło na swoim Twitterze zupełnie nową piosenkę I Am With You, którą śpiewa filmowy Olaf, czyli Josh Gad. Aktor nagrał wokal ze swojego domu, utwór został napisany w domowym zaciszu Państwa Lopez i zdalnie wyreżyserowany przez disnejowskiego animatora i dyrektora artystycznego Dana Abrahama.

Słodki animowany teledysk zaczyna się od Olafa, który używa swojego węgielkowego guziczka, żeby napisać nim list. Bałwanek śpiewa “I am with you in this letter, I am with you with this song…”
Następnie wideo przechodzi do sentymentalnych i nostalgicznych momentów z wielu animacji Disneya, które powstawały przez dziesiątki lat. Zobaczymy zarówno oryginalne kreskówki z Myszkami Miki i Minnie, jak i młodą Tianę, która marzy o wieczornej gwieździe.

W trakcie I Am With przed naszymi oczami pojawiają się jedne z najbardziej kultowych scen Disneya wszech czasów. Zobaczymy m.in. Lady i Trampa jedzący spaghetti u Tony’ego i Bestię, który prezentuje Belli swoją zachwycającą bibliotekę.

Nie ma co się rozpisywać – jako fani Disneya po prostu musicie zobaczyć to wideo! Cóż, nam poleciała łezka…

Teledysk kończy się, gdy Olaf podaje list Duchowi Wiatru, aby go doręczył. Domyślamy się, że adresatką jest Elsa…

To nie pierwszy raz, kiedy Olaf poprawia nam humor w ciężkich czasach. Zobaczcie słodki mini filmik z jego udziałem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial