FAN(ART)

Oskórowani bohaterowie Disneya przeciwko branży futrzarskiej. Kampania świadomościowa

Okrutna praktyka służąca ludzkiej próżności powinna się skończyć.

Czy też oburzaliście się postawą okrutnej Cruelli De Mon, która wymarzyła sobie futro z dalmatyńczyków? Nie jesteście jedyni! 

Wszyscy wiemy, że futro powinno przejść do historii. Niestety, okrutna praktyka nie skończyła się wraz z nadejściem XXI wieku. Do tej pory po świecie chodzą ludzie próżni i za nic mający cierpienie zwierząt. Dla takich osób futro jest takim samym elementem garderoby jak bawełniana koszulka. Mimo wielu alternatyw na ciepłe okrycia wierzchnie, które w żadnym stopniu nie krzywdzą zwierząt (chociażby od firm Save the Duck czy Hemp Tailor), niektórzy wolą skazać zwierzęta na straszne życie pełne bólu i na śmierć w męczarniach. 

Artysta znany jako Saint Hoax w swoich pracach podejmuje tematy polityczne i kontrowersyjne oraz tworzy kampanie świadomościowe. Ilustrator marzy o świecie, w którym nikt nie obdziera zwierząt ze skóry, dlatego stworzył serię porażających, strasznych grafik. Simba, Bambi, Timon… pozbawieni swoich skór patrzą na nas pełnym bólu wzrokiem, zanim nie zamkną swoich oczu już na zawsze

Pamiętajcie, futro powinno przejść do historii. Nie krzywdźcie zwierząt. Ich krzywda to Wasz wybór. Pokażcie te grafiki starszym dzieciom – ich świadomość i empatia jest przyszłością naszego świata. Jeśli znacie kogoś, kto nosi futra, pokażcie mu te grafiki – może zmieni swoją postawę dzięki ujrzeniu krzywdy kochanych postaci.

Saint Hoax

Saint Hoax

Saint Hoax

Saint Hoax

Saint Hoax

Saint Hoax

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial