FAN(ART)

Perfumy inspirowane złoczyńcami Disneya. 19 flakonów, które chcielibyście mieć na swojej toaletce

Oryginalne buteleczki aż proszą się o wzięcie w ręce.

Wszyscy fani Disneya są świadomi, że internet pęka w szwach od gadżetów, bilbelotów, czy ubrań nawiązujących do słynnych animacji i ich bohaterów. O ile tematyczna figurka, torebka czy biżuteria to już standardy, które nikogo nie dziwią i nie wywołują z reguły większych emocji, to pewna artystka stworzyła coś, co chyba każdy fan Disneya chciałby mieć.

Japońska designerka Ruby Sparks zaprojektowała serię 19 flakonów perfum, które inspirowane są złoczyńcami Disneya. Stylizowane buteleczki idealnie oddają wygląd słynnych czarnych charakterów.

„Jest coś wyjątkowego w każdym ze złoczyńców Disneya. Kiedy na nich patrzę, mają w sobie jakąś seksowną tajemniczość, której nie zobaczymy u księżniczek” – wyznała Ruby. Celem artystki było uchwycenie „esencji” każdego z czarnych charakterów, zwłaszcza, że istnieje mnóstwo rodzajów zapachów, których używają kobiety. „Perfumy nie zawsze są delikatne i kwiatowe. Niektóre z nich mają kuszący charakter, sprawiają, że czuje się nawet odrobinę niebezpieczeństwa. Pomyślałam, że wspaniale byłoby połączyć takie perfumy z motywem złoczyńców Disneya” – dodała designerka.

Na razie nic nie wiadomo, żeby Disney planował skorzystać z tych projektów, ale mamy nadzieję, że weźmie je pod uwagę! Byłyby to wręcz idealne produkty dla starszych i bardziej dojrzałych fanów disnejowskich animacji.

Zobaczcie je i dajcie znać, które najchętniej byście złapali w swoje ręce!

Zobaczcie, jak Ruby projektowała buteleczki:

Ruby Sparks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial