Newsy

„He-Man” od Netflix. Pomimo pandemii prace nad serialem nadal trwają. Znamy obsadę!

Na potęgę Posępnego Czerepu!

Choć o pracach nad remakiem He-Mana, bohatera kultowej animacji lat 80,. wiemy od jakiegoś czasu, to mamy garść świeżych informacji od samego showrunnera Kevina Smitha!

Ale po kolei – Netflix przygotowuje aż dwa tytuły z tytułowym herosem w roli głównej. Serial będący robootem oryginalnej animacji oraz kontynuację oryginału w duchu japońskiego anime. To za ten drugi o podtytule Revelation odpowiada właśnie Kevin Smith, reżyser i pisarz, największy znawca i miłośnik komiksów w Hollywood.

Smith obiecuje wierność oryginałowi, jeśli chodzi o design postaci, i podzielił się obsadą, która jest iście gwiazdorska. W roli złego Szkieletora usłyszymy Marka Hamilla (Luke Swkywalker z filmów z serii Gwiezdne Wojny, postać Jokera w wielu animacjach i grach wideo), natomiast bohaterskiego Księcia Adama A.K.A. He-Mana zagra Chris Wood (Pamiętniki wampirów). Obok nich usłyszymy Lenę Headey (Gra o Tron) i Sarę Michelle Gellar (Buffy: Postrach wampirów).

Kevin Smith potwierdzał, że prace nad jego wersją He-Mana trwają pomimo pandemii, ale na gotowy serial poczekamy jeszcze długo. Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial