Newsy

„He-Man” od Netflix. Pomimo pandemii prace nad serialem nadal trwają. Znamy obsadę!

Na potęgę Posępnego Czerepu!

Choć o pracach nad remakiem He-Mana, bohatera kultowej animacji lat 80,. wiemy od jakiegoś czasu, to mamy garść świeżych informacji od samego showrunnera Kevina Smitha!

Ale po kolei – Netflix przygotowuje aż dwa tytuły z tytułowym herosem w roli głównej. Serial będący robootem oryginalnej animacji oraz kontynuację oryginału w duchu japońskiego anime. To za ten drugi o podtytule Revelation odpowiada właśnie Kevin Smith, reżyser i pisarz, największy znawca i miłośnik komiksów w Hollywood.

Smith obiecuje wierność oryginałowi, jeśli chodzi o design postaci, i podzielił się obsadą, która jest iście gwiazdorska. W roli złego Szkieletora usłyszymy Marka Hamilla (Luke Swkywalker z filmów z serii Gwiezdne Wojny, postać Jokera w wielu animacjach i grach wideo), natomiast bohaterskiego Księcia Adama A.K.A. He-Mana zagra Chris Wood (Pamiętniki wampirów). Obok nich usłyszymy Lenę Headey (Gra o Tron) i Sarę Michelle Gellar (Buffy: Postrach wampirów).

Kevin Smith potwierdzał, że prace nad jego wersją He-Mana trwają pomimo pandemii, ale na gotowy serial poczekamy jeszcze długo. Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial