Newsy

Kingdom Hearts na Disney+? Co wiadomo o nowym animowanym serialu?

Szykuje się nie lada gratka zarówno dla fanów gier wideo, jak i animacji. Square Enix i Disney ponownie łączą siły.

Emre Kaya, redaktor Cinema Spotu, podzielił się na swoim Twitterze wiadomością, że powstać ma serial na podstawie Kingdom Hearts.

Kingdom Hearts to seria gier wideo stworzona przez legendarnego japońskiego dewelopera Square Enix. Gra jest crossoverem Final Fantasy, czyli flagowego tytułu Square Enix, oraz postaci ze świata animacji Disneya.

Kingdom Hearts

Z pierwszych, szczątkowych informacji wynika, że serial będzie w całości animowany komputerowo w oparciu o potężny silnik graficzny Unreal Engine. Informacje potwierdzili Skyler Shuler, redaktor naczelny The DisInsider, oraz Jeremy Conrad, założyciel MCU Cosmic, DCEU Mythic, Star Wars Unity.

Początkowo Disney sam przymierzał się do produkcji serii, jednak podjęto decyzję, że stworzy ją Square Enix, które również ma doświadczenie w tworzeniu projektów CG.

Kingdom Hearts

Póki co, nic więcej nie wiadomo, jednak możemy spodziewać się, że w obsadzie głosowej usłyszymy aktorów, którzy użyczyli swoich talentów postaciom w Kingdom Hearts (Jim Cummings – Kubuś Puchatek, Bill Farmer – Goofy, Tony Anselmo – Kaczor Donald).

Chyba nikogo nie zdziwi, że serial przygotowywany jest dla platformy Disney+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial