Newsy

Czy będzie „Kraina lodu 3”? Filmowy Olaf udzielił nowego wywiadu

Kraina lodu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających marek na świecie. Druga część animacji w reżyserii Jennifer Lee i Chrisa Bucka, która weszła na ekrany kin 7 listopada ubiegłego roku, tylko to potwierdziła. Sequel zarobił 160 milionów więcej niż oryginał z 2013 roku.

Zobacz: Najbardziej dochodowe animacje ostatniego dziesięciolecia. 15 filmów, które rozbiły bank

Od czasu premiery Krainy lodu 2, fani zadają jedno pytanie, na które nikt nie udziela im odpowiedzi: Czy będzie Kraina lodu 3?

Pół roku temu producent serii, Peter Del Vecho, powiedział: „Kiedy patrzę na te dwa filmy, to widzę, że zrobiliśmy kawał świetnej roboty, łącząc je w jedną historię, która jest skończoną całością.”

„Dla mnie też jest kompletna – ale kto wie. Chris mówi, żeby zapytać go za rok.” – dodała reżyserka, Jennifer Lee.

Parę dni temu serwis PopCulture.com postanowił zadać niewygodne pytanie Joshowi Gadowi, aktorowi, którego głosem mówi bałwanek Olaf.

Jego odpowiedź to: „Nie wiem”.

Następnie powiedział:

„Chodzi o to, że Kraina lodu 2 nie była Krainą lodu 2 dopóki nie było powodu jej powstania. I podobnie jest z Krainą lodu 3, nie wiem czy i kiedy powstanie. To jest decyzja wyższego szczebla, ale mogę powiedzieć to: Była sposobność, żeby wziąć te postacie i przywrócić poczucie nadziei i inspiracji. Właśnie dlatego zespół Disneya i ja połączyliśmy siły w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby stworzyć At Home with Olaf […]. Zatem lodowa saga nadal trwa, nawet jeśli nie pod postacią pełnometrażowego filmu. Ale zobaczymy! Jeśli jest historia, którą warto opowiedzieć, to jestem pewien, że Jennifer Lee i niesamowity zespół Disneya przedstawią ją pewnego dnia.”

Josh Gad i Olaf; IMDb / Disney

Trudno się z nim nie zgodzić! A co ze spin-offem z udziałem jego bałwankowej postaci? Gad wrócił już do roli, aby zaśpiewać nową piosenkę, I’m Am With You, która swoim tekstem i teledyskiem ogrzała i podbudowała serca fanów wszelkich disnejowskich animacji. Czy będą pojawiać się kolejne takie projekty?

„Prawdopodobnie nie. I powiem dlaczego. Wydaje mi się, że Olaf naprawdę jest częścią tej historii, a co za tym idzie, również Anny, Elsy, Kristoffa itp. Dla mnie oddzielenie go od tej grupy niekoniecznie jest uzasadnione i właściwe.”

Disney

Tylko dlatego, że Gad nie chce nawet myśleć o samodzielnym filmie lub programie z Olafem wcale nie znaczy, że aktor nie widzi potencjału w wykorzystaniu uroczego bałwanka do innych rzeczy.

„Jedyną rzeczą, którą publicznie powiedziałem, że bym zrobił to to, że wystąpiłbym w projektach, w których Olaf miałby tak samo ważną i domykającą rolę, jak w Krainie lodu 2. To bym zrobił.”

Aktualnie Josh Gad nie musi polegać na Olafie, aby współpracować z Disneyem. Aktor ma ponownie zagrać LaFou, lecz tym razem w skupionym na postaci Gastona serialu live-action, który będzie prequelem Pięknej i Bestii dla Disney+.

Przypominamy, że platforma Disney+ ma być dostępna w Polsce dopiero od 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial