Newsy

„Attack on Titan” – zwiastun finałowego sezonu bije rekord popularności serii

Ostateczne starcie zadecyduje o tym, czy ludzkość przetrwa.

Cieszące się wielką popularnością Attack on Titan (2013-2019) to jedna z najambitniejszych serii anime, jaka kiedykolwiek powstała. Dowodził tego już sam trailer trzeciego sezonu, ale wygląda na to, że jego epickość udało się pobić.

Zwiastun wieńczącego, czwartego sezonu Attack on Titan, trafił do sieci zaledwie trzy dni temu. Klip udostępniony na oficjalnym, twitterowym koncie, obejrzało już ponad 6,5 miliona osób. Dla porównania, liczba wyświetleń trailerów 1. i 2. części trzeciego sezonu wynosi odpowiednio 5,8 i 6,1 miliona odsłon. Wygląda na to, że fanów brutalnego anime przybywa. Zupełnie nas to nie dziwi!

Światowa premiera finałowego sezonu Attack on Titan zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Opis serii: Kiedy świat opanowały wielkie stwory zwane tytanami, ludzkość musiała schronić się za wysokimi murami. Przez lata mieszkańcy jednej z osad przywykli do swego smutnego losu, ale nie Eren. Chłopiec marzy o tym, by dołączyć do elitarnej grupy Zwiadowców, której zadaniem jest znajdywanie miejsc, gdzie ludzie mogliby założyć kolejne miasta. Sielanka kończy się, gdy przed murem staje gigantyczny, spragniony krwi tytan, i zaczyna się koszmar.

materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial