Newsy Shorty

Animowane fantazje erotyczne Phoebe Ryan ożywają w nowym teledysku „Reality”

Psychodela to zawsze dobry pomysł.

Najnowszy singiel z debiutanckiego albumu How It Used to Feel amerykańskiej piosenkarki i tekściarki Phoebe Ryan dostał pełen odważnych kolorów i psychodelicznych obrazów teledysk animowany.

Niezwykle barwne wideo autorstwa Richiego Browna to fantazje kreskówkowej Phoebe – seksowne ciała, wróżbici, kosmici i międzygalaktyczne podróże na grzbiecie słodkiej papużki.

Artystka wyznała, że Reality dotyczy czasu w jej życiu, kiedy była bardzo nieuczciwa wobec siebie, ufając ludziom, którym nie powinno się ufać, i żyjąc w kłamstwie, które było mniej bolesne od prawdy.

Animowane projekty Browna to często szalone połączenie różnych mediów i animacji 2D; wydaje się, że każdy fragment opiera się na stylach i technikach, których używał wcześniej. „Chciałbym móc powiedzieć, że wiedziałem, co robię, ale większość mojego procesu animacji odbywa się na bieżąco w zależności od tego, co akurat przyjdzie mi do głowy” – wyjaśnia. „Nie mam formalnego szkolenia, więc przy każdym projekcie czuję, jakbym uczył się korzystać z nowego narzędzia lub techniki … co w przypadku większości moich twórczych przedsięwzięć ma miejsce”.

Po lewej Richie Brown.

„Animowałem większość postaci w Photoshopie, renderowałem je, a następnie doskonaliłem w Premiere Pro lub After Effects. Termin był bardzo krótki, więc musiałem iść na skróty, co zaowocowało komicznymi momentami.” Brown wspomina, że nie miał już czasu na stworzenie animacji poruszającej się szczęki, zatem śpiewająca rysunkowa Phoebe wygląda wg niego naprawdę zabawnie.

Ryan jest podekscytowana nowym teledyskiem – wyznała, że „jest egzotyczny, erotyczny, przedstawia wszystko, co widzę w głowie, kiedy idę spać”. Podkreśliła również, że współpraca z Brownem była świetna, a artysta ma niesamowite pomysły. „Jestem jego fanką od lat – pierwszym wideo, które zobaczyłam, było Brick + Mortar’s Old Boy w 2014 roku (…) Crocsy? Obama? BDSM? Jest geniuszem. Uwielbiam jego dzikie wizje.”

Reality to trzeci singiel po ICIMY (In Case I Miss You) oraz Ring, którego tekst został podobno oparty o zapiski z jednej ze stron pamiętnika Ryan.

Phoebe studiowała w Clive Davis Institute of Recorded Music w Nowym Jorku, a po ukończeniu studiów w 2013 roku wyjechała do Los Angeles. Napisała piosenki dla wielu artystów, w tym Man on the Moon dla Britney Spears. Podczas prac nad swoim debiutanckim albumem, Phoebe koncertowała z Carly Rae Jepsen (Call Me Maybe).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial