Newsy

„Pora na przygodę”. Pierwsze minuty z kontynuacji serialu. Jak prezentuje się intro?

Odcinki specjalne przedstawią dalsze losy poszczególnych bohaterów.

Pora na przygodę to emitowany w latach 2010-2018 serial animowany produkcji Cartoon Network. Wielokrotnie nagradzana produkcja doczeka się kontynuacji – Cartoon Network Studios przygotowuje cztery jednogodzinne odcinki specjalne dla amerykańskiej platformy HBO Max.  Każdy epizod Adventure Time: Distant Lands skupiać się ma na innej postaci, a cechą wspólną będzie odkrywanie nieznanych dotąd rejonów świata z Pory na przygodę.

Jak będzie wyglądał sequel? Do sieci trafiło intro nowej produkcji, zatem możemy się przekonać, czego możemy się spodziewać.. W czterominutowym fragmencie zobaczymy robota Beemo, bohatera pierwszego epizodu.

Lista tytułów i opisów nowych odcinków:

Odcinek 1 – BMO – Kiedy w najdalszych zakątkach galaktyki dochodzi do śmiertelnej katastrofy kosmicznej, można wezwać tylko jednego bohatera i prawdopodobnie nie jest to BMO. Tyle że tym razem jest!

Odcinek 2 – Obsidian – Marcelina i Królewna Balonowa podróżują do imponującego, pięknego Szklanego Królestwa – i wgłąb swojej burzliwej przeszłości – by zapobiec wielkiej katastrofie.

Odcinek 3 – Wizard City – Miętówka zaczyna edukację w School Wizard, jako kolejny niedoświadczony uczeń. Tajemnicze wydarzenia na kampusie wzbudzają podejrzenia wobec Pepa i jego burzliwej przeszłości. Czy uda mu się opanować mistyczną sztukę na czas, by udowodnić swoją niewinność?

Odcinek 4 – Together Again – Finn i Jake ponownie się spotykają, aby raz jeszcze odkryć braterską więź i rozpocząć najważniejszą przygodę w swoim życiu.

Amerykańska premiera Adventure Time: Distant Lands  zaplanowana jest na 25 czerwca 2020.

W przyszłym roku HBO Max ma wejść na rynek międzynarodowy, w tym europejski. Szczegóły nie są znane.

HBO Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial