Newsy

„Jabłko i Szczypior” wraca na Cartoon Network. Jurorka kulinarna w obsadzie głosowej!

Wczoraj na antenie Cartoon Network zadebiutował pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu Jabłko i Szczypior. Produkcja George’a Gendiego (Niesamowity świat Gumablla) przedstawia losy antropomorficznych przyjaciół, którymi są tytułowi Jabłko i Szczypior.

Bohaterowie postanawiają zmienić swoje życie i przeprowadzić się ze wsi do miasta. W metropolii owocowo-warzywny duet poznawać będzie nowych znajomych, przeżywać pierwsze miłości i oswajać się z ekscytującym środowiskiem. Bohaterowie będą również uczyć się, w jaki sposób selekcjonować informacje i jak radzić sobie w codziennym życiu.

Cartoon Network

Co ciekawe, w pierwszym epizodzie usłyszymy głos Anny Starmach, jurorki programów kulinarnych i kucharki. Celebrytka wcieliła się w postać Tarty Migdałowej, która w świecie Jabłka i Szczypioru również jest jurorką programu kulinarnego.

Ania Starmach tak skomentowała swój występ w produkcji:

„Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jak w odcinku Jabłko, skup się jeszcze nie widziałam. Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób.”

Drugi sezon będziemy mogli oglądać na Cartoon Network codziennie o godzinie 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial