FAN(ART)

Jak zestarzeli się bohaterowie kreskówek? Przez Goofy’ego będziecie płakać (10 grafik)

Starość nie radość.

Jedną z niezaprzeczalnie wspaniałych cech animowanych bohaterów jest to, że nigdy się nie starzeją. Zawsze możemy do nich zajrzeć, a oni będą wyglądać, bawić nas i rozrabiać tak samo, jak robili to od naszego pierwszego spotkania z nimi.

A może zastanawialiście się, jak by wyglądali Myszka Mickey, Królik Bugs czy Kaczor Donald, gdyby jednak czas nie był dla nich tak łaskawy? Czy Struś Pędziwiatr nadal by pędził na swoich długich nogach? Czy Tom i Jerry na starość podaliby sobie ręce? Jak potoczyłoby się życie Goofy’ego?

Takie pytanie zadał sobie Andrew Tarusov, mieszkający w Los Angeles artysta rosyjskiego pochodzenia. Ilustrator nie tylko wielce kocha animacje, ale ma też niesamowitą wyobraźnię, co daje tak oryginalne projekty jak Księżniczki Disneya na okładkach PlayboyaZłoczyńczynie Disneya jako pin-up girlsGra o Tron i filmy Disneya w burtonowskim wydaniu.

Kultowi bohaterowie kreskówek przedstawieni jako osoby starsze, zmęczone, ubogie, schorowane albo nieźle się trzymające i nie mogące narzekać na swoją sytuację finansową – niezależnie od tego, przy której grafice się zatrzymamy, pewnie odczujemy ukłucie w sercu.

Uprzedzam, przygotujcie sobie chusteczkę do otarcia łez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial