Newsy

„Solar Opposites” i „Crossing Swords” od Hulu dostaną kolejne sezony

Animowane seriale dla dorosłych cieszą się niemałą popularnością.

Platforma Hulu postanowiła przedłużyć dwa seriale animowane kierowane do dorosłej publiczności.

Solar Opposities to opowiada o czteroosobowej rodzinie kosmitów, która po ucieczce ze swojej eksplodującej planety rozbija się na typowych amerykańskich przedmieściach. Zupełnie przypadkowo ich statek ląduje na dachu domu, który akurat szukał nowych lokatorów.

Członkowie rodziny są równo podzieleni co do tego, czy Ziemia jest super czy okropna. Pierwsza dwójka, Korvo i Yumyulack, widzi tylko zanieczyszczenia, skąpy konsumpcjonizm i ludzkie słabości. Natomiast Tery i Jesse kochają ludzi, telewizję, śmieciowe jedzenie i wszystkie fajne rzeczy. W serialu nie zabraknie takich tematów, jak krew, flaki, twarde narkotyki, znęcanie się, zombie czy czarne dziury

Za Solar Opposities stoją twórca serialu Rick i Morty, Justin Roiland, oraz Mike McMahan.

Szalona komedia sci-fi miała swoją premierę na Hulu dopiero 8 maja, jednak kosmici cieszą się takim powodzeniem, że platforma postanowiła przedłużyć projekt na 3. sezon, jeszcze przed premierą 2.

Fani Crossing Swords też nie mogą narzekać – serial doczeka się 2. sezonu! Ta komediowa animacja poklatkowa opowiada o chłopcu, który marzy by zostać rycerzem, ale odkrywa, że „jego ukochanym królestwem rządzi gniazdo napalonych monarchów, oszustów i szarlatanów”.

 Serial opowiada o chłopcu z wielkim marzeniem o zostaniu rycerzem, który odkrywa, że ​​„jego ukochanym królestwem rządzi gniazdo napalonych monarchów, oszustów i szarlatanów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial