Newsy

„Skullkickers”. Nowa, mocno intrygująca kreskówa dla dorosłych! Co o niej wiemy?

Kanadyjskie Copernicus Studio (Teen Titans Go!, Kornisz i Fistach) poinformowało, że przenosi komiks Skullkickers Image Comics do świata animacji.

Co wiemy o nadchodzącym kreskówkowym tytule?

Jest opisywany jako sarkastyczny odpowiednik opowieści o mieczach i czarach. Bohaterowie to trójka najemników, którzy zabijają potwory i powodują chaos w poszukiwaniu pieniędzy, sławy i przygody. Data premiery Skullkickers pozostaje nieznana.

Komiks po raz pierwszy opublikowano w 2010 roku. Jego scenarzystą jest Jim Zub, a za ilustracje odpowiada Chris Steven. To oni go zresztą stworzyli. Zub ma na swoim liczne sukcesy. Pracował m.in. z Marvelem, DC Comics, Cartoon Network i Disneyem. Do swojego portfolio wpisać może takie tytuły jak Samuraj Jack, Rick i Morty czy Avengers.

Szef Copernicusa, Paul Rigg, powiedział, że studio nie mogło dłużej lekceważyć rosnącego popytu na animację dla dorosłych. Trzeba działać!

„Serie takie jak Castlevania, Primal Genndy Tartakovsky’ego i Rick & Morty przyciągają uwagę nie bez powodu. To dobry czas, aby odcisnąć swój ślad w tej przestrzeni” – stwierdził Rigg.

Primal, serial dla dorosłych twórcy Hotelu Transylwania, Tartakovsky’ego

Twórcy zapowiadają, że wiążą z projektem duże nadzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial