Newsy

„Magiczny autobus”: Elizabeth Banks zagra panią Loczek w filmie live-action

Scholastic Entertainment łączy siły z Brownstone Productions (seria Pitch Perfect, Aniołki Charliego), Marc Platt Productions (La La Land, Legalna Blondynka) i Universal Pictures, aby stworzyć pełnometrażową hybrydę live-action i animacji, która (pierwszy raz w 26-letniej historii marki) przeniesie Magiczny Autobus na srebrny ekran.

W panią Loczek (Frizzle) wcieli się Elizabeth Banks (Pitch Perfect, Igrzyska śmierci), która będzie także pełniła funkcję producentki, razem z Maksem Handelmanem, Alison Small, Ryanem Christiansem, Markiem Plattem, Sarą Scott i Lexi Bartą.

Podobnie jak serial animowany, film oparty będzie o serię popularnych książek książek autorstwa Joanny Cole i Bruce’a Degena o tym samym tytule. Przypomnijmy, że fabuła edukacyjnego serialu dotyczyła pani Loczek, która wraz ze swoją klasą podróżowała tytułowym magicznym autobusem. Pojazd nie tylko potrafił podróżować w czasie, ale także zmieniać wielkość i kształt, a nawet dostać się w oceaniczne głębiny i polecieć w kosmos – w zależności od tego, jakiego tematu dotyczyła lekcja.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Magiczny autobus, Elizabeth Banks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial