Newsy

„Magiczny autobus”: Elizabeth Banks zagra panią Loczek w filmie live-action

Scholastic Entertainment łączy siły z Brownstone Productions (seria Pitch Perfect, Aniołki Charliego), Marc Platt Productions (La La Land, Legalna Blondynka) i Universal Pictures, aby stworzyć pełnometrażową hybrydę live-action i animacji, która (pierwszy raz w 26-letniej historii marki) przeniesie Magiczny Autobus na srebrny ekran.

W panią Loczek (Frizzle) wcieli się Elizabeth Banks (Pitch Perfect, Igrzyska śmierci), która będzie także pełniła funkcję producentki, razem z Maksem Handelmanem, Alison Small, Ryanem Christiansem, Markiem Plattem, Sarą Scott i Lexi Bartą.

Podobnie jak serial animowany, film oparty będzie o serię popularnych książek książek autorstwa Joanny Cole i Bruce’a Degena o tym samym tytule. Przypomnijmy, że fabuła edukacyjnego serialu dotyczyła pani Loczek, która wraz ze swoją klasą podróżowała tytułowym magicznym autobusem. Pojazd nie tylko potrafił podróżować w czasie, ale także zmieniać wielkość i kształt, a nawet dostać się w oceaniczne głębiny i polecieć w kosmos – w zależności od tego, jakiego tematu dotyczyła lekcja.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Magiczny autobus, Elizabeth Banks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial