Newsy

„Masked Cinderella”. Co wiemy o animowanym Kopciuszku? Główna bohaterka się zbuntuje!

Co powiecie o Kopciuszku, który w nosie ma bycie pokorną, gdy jawnie wyrządzane są jej krzywdy? Już niedługo będziemy mogli ją oglądać!

Serial Masked Cinderella jest efektem współpracy Mondo TV Iberoamérica – jednego z największych dostawców kreskówek w Europie i MB Produciones, uznanego studia animacji, na którego czele stoi Myriam Ballesteros. Ta ostatnia ma na swoim koncie Lucky & Fred i Lola i Virginia.

Lola i Virginia

Jak czytamy na oficjalnej stronie MB Produciones – „Niektóre księżniczki nie czekają, aż wróżka chrzestna rozwiąże ich problemy.” Cierpliwość Kopciuszka ma swoje granice, a gdy jej przyrodnie siostry i inne typy spod ciemnej gwiazdy, zostaje ona wystawiona na próbę. Kopciuszek zamienia się w Zamaskowanego Kopciuszka, bohaterkę, która ma za misję ocalić bajkowy świat, uzbrojona jedynie w swoją odwagę i nieograniczoną wyobraźnię.

Serial zaprezentowany ma zostać we wrześniu br. na Cartoon Forum w Toulouse we Francji. Data jego oficjalnej premiery pozostaje nieznana.

Zobaczcie foty z Masked Cinderella:

MB Produciones
MB Produciones
MB Produciones

Warto nadmienić, że Mondo TV i Iberoamérica i MB Produciones pracują także razem nad animowanym serialem Annie i Carola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial