Newsy

Beavis i Butt-Head powracają! Nowe sezony w Comedy Central

Kultowy serial animowany dla dorosłych Beavis i Butt-Head powróci z nowymi sezonami. Jednak tym razem panowie nie pojawią się w MTV, lecz w Comedy Central! Stacja podpisała umowę z twórcą programu, nagrodzonym Emmy Mike’iem Judge’em. W ramach porozumienia powstaną dwa nowe sezony, spin-offy i programy specjalne.

Judge będzie producentem, scenarzystą i udzieli głosu tytułowym postaciom.

MTV

Umowa z Judgem jest częścią zmiany programowej Comedy Central w kierunku zwiększenia animowanych treści dla dorosłych. Beavis i Butt-Head dołączą do niedawno zamówionego serialu Jodie, który jest spinoffem kultowej animacji MTV Daria. Warto zaznaczyć, że wszystkie te programy osadzone są w tym samym animowanym uniwersum, jako że Daria była spinoffem Beavis i Butt-Head.

Serial Beavis i Butt-Head zadebiutował w MTV w 1993 roku i szybko zdobył wielkie grono fanów, co skłoniło twórców do nakręcenia pełnometrażowej animacji Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę (1996). Fabuła serialu skupia się na tytułowych chłopakach, którzy są leniami lubującymi się w leżeniu na kanapie przed telewizorem i komentowaniu tego, co oglądają. W nowych sezonach twórcy skupią się na tematach, które dotyczą Pokolenia Z (internetowego), a nie X.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial