Newsy

Jason Momoa zagra słynnego bałwanka w hybrydzie CGI i live-action

Gwiazda Aquamana użyczy swoich talentów głosowych.

Warner Bros i Stampede Ventures stworzą aktorską wersję słynnej krótkometrażowej bajki dla dzieci Frosty the Snowman (Śnieżny bałwanek Mrozik) z 1969 roku. W roli tytułowego bałwanka, stworzonego za pomocą CGI, wystąpi gwiazda Aquamana (2018), Jason Momoa.

Photo by James Gourley/REX/Shutterstock (9188524am)

Frosty the Snowman od Rankin/Bass Productions (Hobbit, 1977, Ostatni jednorożec, 1982, The Wind in the Willows O czym szumią wierzby, 1995) opowiada o ulepionym przez dzieci bałwanku, który po tym, jak na jego śnieżnej głowie ląduje kapelusz, budzi się do życia. Żeby się nie roztopić przez wzrost temperatury, Frosty wraz ze swoimi małymi przyjaciółmi musi wyruszyć na biegun północny.

Rankin/Bass Productions

Słynny ze swojej urody aktor zajmie się również produkcją obrazu wraz z Jonem Bergiem i Gregiem Silvermanem (Stampede) oraz Geoffem Johnsem i Royem Lee. Co ciekawe, Berg i Silverman byli producentami z ramienia Warner Bros, którzy pracowali przy Aquamanie, zatem współpraca z Momoą nie jest im obca.

„Wiemy, że Jason jest człowiekiem pełnym miłości, współczucia i głębokiego połączenia z ohana* – wszystko to oddaje prawdziwego ducha Świąt i Frosty’ego.”

wyznał Silverman.

*ohana po hawajsku znaczy rodzina. Momoa jest z Hawajów.

Warner Bros.

Nad scenariuszem pracuje David Berenbaum, który już wcześniej pracował z Berkiem przy filmie Elf z 2003 roku.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale na pocieszenie poniżej cały Frosty the Snowman oraz wywiad z Momoą, cobyśmy mieli rozeznanie, jaki aktor ma głos:

Jeśli lubicie przystojnych mężczyzn (albo lubicie sobie po prostu na nich popatrzeć), to z lubieżnym uśmiechem na ustach zapraszamy do zapoznania się z realistycznymi portretami przedstawiającymi książęta i innych przystojnych facetów Disneya.

Jirka Väätäinen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial