Newsy

Kolejny serial MTV wraca. Nadciąga reboot „Clone High”. Abraham Lincoln i JFK w liceum!

MTV Studios (część Entertainment and Youth Group), jednostka ViacomCBS, ogłosiła, że Phil Lord, Chris Miller i Bill Lawrence stworzą nową wersję kultowego serialu telewizyjnego Clone High.

Trio ponownie połączy siły, aby opracować i wyprodukować nowe odcinki serialu, który był powszechnie uważany za kapsułę czasu początku XXI wieku. Do rebootu dołączy również Erica Rivinoja, scenarzystka oryginalnej serii, która w reboocie będzie showrunnerką i współscenarzystką pilota razem z Lordem i Millerem.

Podobnie jak miało to miejsce w oryginale, Clone High będzie śledzić perypetie wybitnych postaci historycznych, które zostały sklonowane i umieszczone z powrotem w liceum (m.in. Abraham Lincoln, Gandhi, Kleopatra, Joanna d’Arc, John F. Kennedy) i doświadczają trudności i udręk normalnego życia nastolatków .

Phil Lord i Chris Miller to duet filmowy, który napisał i wyreżyserował Klopsiki i inne zjawiska pogodowe (2009) i Lego: Przygoda (2014) oraz dwa filmy live-action. Panowie zostali nagrodzeni Oscarem za produkcję Spider-Mana Uniwersum (2018), w którym Lord był także współscenarzystą. Do projektu powróci także Bill Lawrence, który jest producentem filmowym. Wszyscy rozpoczęli swoją karierę od pisania, reżyserii i produkcji wykonawczej Clone High w 2002 roku.

Phil Lord i Chris Miller

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial