Newsy

„Kraina lodu 2”. Który gwiazdor jest zawiedziony, że wycięto jego piosenkę?

Porucznik Mattias miał zaśpiewać.

Kraina lodu 2 (2019) to druga najbardziej dochodowa animacja ostatniego dziesięciolecia. Za jej kulisy możemy zajrzeć dzięki sześcioodcinkowemu dokumentowi Into the Unknown: Making Frozen 2 dostępnemu na platformie Disney+.

Czy twórcy od początku mieli kompletną wizję na sequel Krainy lodu (2013)? Dzięki dokumentowi poznajemy nie tylko proces twórczy, ale również uświadamiamy sobie, jak bardzo film mógł być inny. I właśnie na ten temat wypowiedział się jeden z gwiazdorów pełnej żywiołów animacji, który jest bardzo niepocieszony faktem, że jego piosenka została wycięta.

Zobacz też: Czy będzie „Kraina lodu 3”? Filmowy Olaf udzielił nowego wywiadu

Chodzi o utwór o roboczym tytule See the Sky, który zaśpiewać miał aktor wcielający się w Porucznika Mattiasa, Sterling K. Brown.

Porucznik Mattias z Krainy lodu 2 i Sterling K. Brown (Getty Images via Disney)

„Miałem zaśpiewać piosenkę. Śpiewałem na przesłuchaniu. Moja piosenka została wycięta. Może znajdzie się w Krainie Lodu 3. Wierzysz, że Jen [Lee] i Chris [Buck] mają ogólną wizję tego, o czym jest historia, więc jeśli to nie pasowało do historii, którą opowiadają, myślisz sobie: ok, nie pasowało do historii. Ale i tak cierpisz. Mówisz sobie: to było dobre. A potem oni wymyślili coś innego, co jest naprawdę, ale to naprawdę świetne.”

Sterling K. Brown

Widać zatem, że aktor znany z serialu Tacy jesteśmy (2016) z ciężkim sercem pogodził się z decyzją reżyserów, jednak doskonale rozumie, jak działa ten biznes.

Zobacz też: Kraina lodu 2. Twórcy potwierdzili, czyj głos słyszy Elsa

Zobacz też: HBO GO: animowane nowości w lipcu. Kraina lodu 2, Pokémon: Detektyw Pikachu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial