Wiedza tajemna

Którym ZŁOCZYŃCĄ DISNEYA jesteś według ZNAKU ZODIAKU? Poznaj swoje CIEMNE STRONY

Po naszym artykule 40 złoczyńców Disneya i 7 grzechów głównych nadal pozostajemy w mrocznych tematach. Sprawdźmy, który złoczyńca Disneya jest Ci najbliższy na podstawie znaku zodiaku!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia): Lady Tremaine
Podobnie jak nieprzyjemna macocha Kopciuszka, bardzo troszczysz się o swoją rodzinę. Zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby jej członkowie osiągnęli sukces, na jaki zasługują. To sprawia, że jesteś trochę uparta, ponieważ nie chcesz iść na kompromis lub odejść od tego, co uważasz za swoją „przeznaczoną” ścieżkę. Ponieważ jesteś szablonową myślicielką, która nie jest elastyczna i kreatywna, trudno Ci spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Jesteś tradycyjna do tego stopnia, że rzadko próbujesz nowych rzeczy. Pozwól sobie na trochę luzu – przecież nie chcesz skończyć jak zgorzkniała i zimna Lady Tremaine!

Zobacz też: 15 ciekawostek o Kopciuszku i 20 ciekawostek o Kopciuszku live-action

Disney

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego): Urszula
Chociaż jesteś niesamowicie inteligentna, ambitna i lubisz spędzać dni na pomaganiu innym, możesz sprawiać ekscentryczne wrażenie na tych, którzy nie znają Cię zbyt dobrze – dokładnie jak Urszula! Naprawdę chciała nieść pomoc biednym, nieszczęśliwym duszom, ale z jakiegoś niezrozumiałego powodu wszyscy uważali ją za zło wcielone… Zazwyczaj uwielbiasz przebywać wśród ludzi, ale zdarzają się chwile, kiedy izolujesz się od reszty świata. Zdecydowanie brzmi to jak Urszula, która mieszka na odrybiu ze swoimi dwoma wiernymi węgorzami.

Zobacz też: Nieznane fakty o Małej syrence

Disney

Ryby (19 lutego – 20 marca): Kapitan Hak
Czasami jesteś trochę leniwy i stale potrzebujesz ludzi, którzy będą motywować Cię do bycia najlepszą wersją siebie. Brzmi to zupełnie jak Kapitan Hak! Choć jest kapitanem, nie poradziłby sobie bez swojej prawej (hehe, lewej) ręki, czyli Pana Smee. Tak jak wróg Piotrusia Pana, ciężko Ci poradzić sobie, gdy sytuacja staje się trudna. Kiedy krokodyl się zbliża, Hak ucieka. Tak właśnie się zachowujesz, kiedy napotykasz problem.

Zobacz też: Wszystko, czego nie wiecie o Piotrusiu Panie

Disney

Baran (21 marca – 19 kwietnia): Hades
Oboje jesteście niesamowicie niecierpliwi, impulsywni i narwani, a swój stres przenosicie na innych. To nie Twoja wina, po prostu masz dużo na głowie i naprawdę nie masz czasu, aby zajmować się głupotami innych śmiertelników. Wasze wspólne cechy to również pewność siebie, przebojowość i uparte dążenie do celu. Kiedy jesteś wyluzowany, nie jesteś taki zły, podobnie jak Hades.

Zobacz też: Ciekawostki o Herkulesie

Disney

Byk (20 kwietnia – 20 maja): Dżafar
Możesz być niezawodny, ale jesteś też okropnie uparty i zaborczy.
Podobnie jak Dżafar, masz obsesję na punkcie materialnych przyjemności. Lubisz otaczać się miłymi rzeczami, luksusami i zrobisz wszystko, aby spełnić swoje zachcianki. Nie pozwól, aby chciwość przeszkodziła Ci w byciu niesamowitą osobą, bo skończysz jak Dżafar!

Zobacz też: Ciekawostki o Aladynie

Disney

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca): Hans
Z Tobą to nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. O ile może to kręcić niektórych, to innych Twój brak konsekwencji może frustrować. Twoim złowrogim bliźniakiem jest zdecydowanie Hans, którego wszyscy wzięliśmy za dobrego gościa, który potem okazał się okrutnym złoczyńcą. Ale czy nie wszyscy tacy są? W każdym razie, jesteś trochę powierzchowny (niektórzy mogą powiedzieć, że fałszywy), ale to przez to, że tak naprawdę nie jesteś pewien, czego chcesz. Z drugiej strony jesteś doskonałym krasomówcą i bystrym człowiekiem!

Zobacz też: 25 nieznanych faktów o Krainie lodu

Disney

Rak (21 czerwca – 22 lipca): Skaza
Kierujesz się emocjami, Raczku. Chociaż ma to pozytywne skutki, takie jak lepsze zrozumienie uczuć innych, to powoduje też, że czasami jesteś bardzo wrażliwy (przewrażliwiony) i nieco narcystyczny. Podobnie jak Skaza, często współczujesz sobie i swojej obecnej sytuacji (rozczulasz się nad sobą), i zazwyczaj jesteś zazdrosny o sukces innych. Jesteś również lojalnym kumplem i możesz wyzbyć się swojej zazdrości, aby być najlepszym przyjacielem na świecie.

Zobacz też: Tajemnice sawanny. Wszystko, czego nie wiecie o Królu Lwie

Disney

Lew (23 lipca – 22 sierpnia): Gaston
Jako osobnik wysoce egocentryczny, interesuje Cię tylko jeden temat – Ty! Uwielbiasz być w centrum uwagi i ekscytujesz się tak, jakbyś był prezentem dla świata – zupełnie jak Gaston. To wspaniale, że jesteś swoim największym fanem, ale przez to inni mogą Cię odbierać jako pretensjonalnego, próżnego, samolubnego i aroganckiego. Chodzi o to by być pewnym siebie, a nie zarozumiałym. Znajdź równowagę, bo możesz skończyć jak Gaston…

Zobacz też: 40 tajemnic Pięknej i Bestii i 40 faktów o Pięknej i Bestii live-action

Disney

Panna (23 sierpnia – 22 września): Frollo
Analityczny i spostrzegawczy, jesteś jednym z najbardziej godnych zaufania znaków w zodiaku. Wydajność to Twoje drugie imię! Wiesz, jak załatwić sprawę, ale czasami przez swój perfekcjonizm wydajesz się niezwykle cyniczny. Kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem, krytykujesz nie tylko siebie, ale i innych. Wścibski Frollo jest czarnym charakterem Disneya, z którym najbardziej się identyfikujesz. Znasz i doskonale rozumiesz jego potrzebę kontrolowania wszystkiego.

Zobacz też: Film, który Disney uznał za nieodpowiedni dla dzieci, czyli Dzwonnik z Notre Dame

Disney

Waga (23 września – 22 października): Diabolina
Chociaż ogólnie jesteś bardzo zrównoważoną osobą, zdarza Ci się być lekkomyślną i pochopną, jeśli chodzi o sprawy serca. Podobnie jak Diabolina, pozwalasz, aby Twoje przeszłe relacje stanowiły ramy dla Twojej przyszłości, co nie powinno mieć miejsca. Odpuszczenie przeszłości nie jest dla Ciebie łatwe, ale musisz nauczyć się iść dalej. Nie chcesz przecież skończyć jak Diabolina, prawda?

Zobacz też: 10 faktów o Śpiącej królewnie, o których nie mieliście pojęcia i Czarownica. Czego nie wiecie o Diabolinie? 20 faktów o niesamowitej produkcji Disneya

Disney

Skorpion (23 października – 21 listopada): Zła Królowa
Jesteś urokliwa i pełna pasji, ale jesteś też królową intrygi. Kiedy czujesz się zagrożona, to podobnie jak Zła Królowa, stajesz się wyjątkowo mściwa i bezwzględna. Zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zniszczyć wszystko i każdego, kto przysparza Ci zmartwień. Choć może się to wydawać tym, co musisz zrobić, aby było Ci lepiej, pamiętaj że nie zadziałało to u Złej Królowej, więc na pewno nie pomoże też Tobie.

Zobacz też: Fakty o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach

Disney

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia): Cruella De Mon
Jesteś największą optymistką zodiaku! Chociaż może się to wydawać dobrą rzeczą, to w pewnych sytuacjach działasz nieco impulsywnie i emocjonalnie. Masz wspaniałe pomysły, którymi próbujesz wszystkich zarazić, zupełnie jak Cruella z jej wielką potrzebą stworzenia futra z dalmatyńczyków. Jesteś absolutnie niezależna, a kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, bierzesz sprawy w swoje ręce. Nie zawsze te przedsięwzięcia wychodzą na dobre – zapytaj Cruelli!

Zobacz też: 10 faktów o 101 Dalmatyńczykach

Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial