Newsy

„Czarodzieje: Opowieści z Arkadii”. Data premiery ostatniego rozdziału trylogii Guillermo del Toro!

DreamWorks Animation ujawniło, że Czarodzieje, trzeci rozdział wielokrotnie nagradzanej trylogii Opowieści z Arkadii stworzonej przez wizjonerskiego filmowca Guillermo del Toro, zadebiutuje na platformie Netflix 7 sierpnia 2020 roku.

Finalny rozdział jest kontynuacją Łowców trolli (2016) i 3 nie z tej ziemi (2018), a połączą się w nim trzy światy – trolli, kosmitów i czarodziejów.

Czarodzieje opowiada historię uczącego się magii Douxie (Colin O’Donoghue) i innych bohaterów Arkadii, którzy wyruszają w niesamowitą podróż w czasie i przenoszą się do średniowiecznego Camelotu. Tam dojdzie do apokaliptycznej bitwy o kontrolę nad magią, której wynik zdecyduje o losach nadprzyrodzonych światów.

W Czarodziejach usłyszymy takie gwiazdy jak: Colin O’Donoghue (Hapitan Hak w Dawno, dawno temu, 2011-2018), który zagra ucznia Merlina, David Bradley (​Filch z serii filmów Harry Potter), który zagra Merlina, Emile Hirsch (Pewnego razu… w Hollywood, 2019), Steven Yeun (​The Walking Dead, 2010, Okja, 2017, Płomienie, 2018), Lena Headey (Cersei z Gry o tron, 2011-2019), Clancy Brown (Skazani na Shawshank, 1994, Carnivàle, 2003-2005), Diego Luna (​I twoją matkę też, 2001, Narcos: Meksyk, 2018​) czy Mark Hamill (​Luke Skywalker z serii Gwiezdne Wojny​).

Do serii dołączą m.in. Alfred Molina (Kraina lodu 2), James Faulkner (Gra o tron) oraz John Rhys Davies (Gimli z serii filmów Władca Pierścieni).

Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial