Newsy

Trzecia część „Infinity Train” od Cartoon Network trafi na HBO Max

HBO Max stale poszerza swoją bibliotekę produkcji animowanych. Wśród nowości zapowiedzianych na lato 2020 znajduje się trzeci sezon Infinity Train. Surrealistyczna i pełna przygód przygoda została stworzona przez Owena Dennisa (scenarzystę/storyboardzistę, Regular Show) i wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Pierwszy sezon serialu, Księga 1, opowiada o dziewczynce o imieniu Tulip, która wyrusza w niesamowitą, tajemniczą podróż w pociągu pełnym nieskończonych światów. W drugim sezonie, adekwatnie zatytułowanym Księga 2, śledzimy losy Mirror Tulip, czyli odbicia, które uciekło ze świata lustrzanego. Gdy bohaterka poznaje się z Jessem, poruszane są takie tematy, jak tożsamość, przyjaźń i presja rówieśnicza. Księgi 1 i 2 wyprodukowało Cartoon Network Studios, a można je obejrzeć na platformie HBO Max. Pierwszy odcinek serii zadebiutował na antenie Cartoon Network w sierpniu 2019 roku.

W Księdze 3 Grace i Simon są przywódcami Apex, anarchicznej grupy dzieci w tajemniczym pociągu. Podczas jednej z niszczycielskich misji Grace i Simon zostają oddzieleni od reszty ugrupowania i muszą znaleźć drogę powrotną. Gdy duet porusza się po niezliczonych światach pociągu, spotyka Hazel, optymistyczną młodą dziewczynę, i goryla Tubę, jej sympatycznego towarzysza. Czy Grace i Simon odnajdą nową inspirację w niewinnej Hazel, czy może zrekrutują ją do Apex? Przekonajcie się sami!

HBO Max dostępne jest w Stanach Zjednoczonych od 27 maja 2020 roku. W przyszłym roku platforma ma wejść na rynek międzynarodowy, w tym europejski. Szczegóły nie są znane.

Infinity Train

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial